Ferrari - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Ferrari: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Ferrari, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Ferrari. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Ferrari

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia Wydarzenia 5 lipca 2016, 17:22

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

Ferrari 488 GTB - Novitec podkręca berlinettę turbo Wydarzenia 8 czerwca 2016, 10:56

Ferrari 488 GTB - Novitec podkręca berlinettę turbo

Novitec jak zwykle trzyma poziom i przedstawia kolejny mocno zmodyfikowany samochód. Tym razem padło na Ferrari i model 488 GTB. Zobacz, jak prezentuje się Ferrari dłubnięte przez ludzi z Novitec Rosso.

Ferrari 488 MM Speciale Wydarzenia 31 maja 2016, 17:50

Ferrari 488 MM Speciale - jedyny taki

Na polskich portalach ogłoszeniowych często widzimy ogłoszenia z napisem = "jedyny taki". Jeśli kiedykolwiek właściciel tego Ferrari zdecyduje się na sprzedaż, taki opis będzie całkowicie zgodny z prawdą. Oto Ferrari 488 MM Speciale.

LaFerrari Spider - znamy ceny Wydarzenia 6 maja 2016, 07:45

LaFerrari Spider - znamy ceny

Szef włoskiej stajni potwierdził kilka dni temu plany dotyczące LaFerrari w wersji Spider. Pierwsi klienci złożyli już zamówienia na ten samochód, a przy okazji poznaliśmy jego cenę. 

Będzie LaFerrari Spider! Wydarzenia 9 marca 2016, 11:21

Będzie LaFerrari Spider!

Było wiele plotek na temat tego auta, ale teraz mamy już potwierdzone informacje - niedługo pojawi się otwarta wersja LaFerrari, czyli Spider.

Najdroższe Ferrari świata Wydarzenia 9 lutego 2016, 09:22

Najdroższe Ferrari świata kupił Messi?

Kilka dni temu na paryskiej aukcji sprzedano prawdopodobnie najdroższe auto świata - Ferrari 335 Sport Scaglietti. Czy nowym właścicielem wyjątkowego auta stał się Lionel Messi?

Ferrari GTC4Lusso - oto następca FF Wydarzenia 8 lutego 2016, 13:16

Ferrari GTC4Lusso - oto następca FF

Ferrari odsłania kurtynę i pokazuje następce modelu FF. Pierwotnie mówiło się o liftingu auta, ale Włosi z Maranello nie chcą być postrzegani jako ci idący na łatwiznę. Zobacz szczegóły Ferrari GTC4Lusso.

Ferrari FF facelifting Wydarzenia 26 stycznia 2016, 10:47

Ferrari FF - będzie facelifting

Ferrari podzieliło się pierwszą zapowiedzią odświeżonego modelu FF. Premierę zaplanowano na wystawę aut Concorso d'Eleganza Villa d'Este w przyszłym miesiącu.

Akcja serwisowa Ferrari California T Wydarzenia 29 grudnia 2015, 06:51

Akcja serwisowa Ferrari California T

Kolejne problemy z "ognistymi" maszynami z Maranello. Aż 185 egzemplarzy modelu California T zostało wezwanych do amerykańskich serwisów Ferrari z powodu ryzyka samozapłonu.

Juan Manuel Fangio Ferrari Wydarzenia 12 grudnia 2015, 07:00

Ferrari Fangio sprzedane za astronomiczną sumę

Wyjątkowe Ferrari z 1956 roku, które razem z Juanem Manuelem Fangio zdobyło mistrzostwo F1 pięć razy. Ostatnio zostało wystawione na aukcję RM Sotheby's.