Hyundai Elantra - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Hyundai Elantra. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Hyundai Elantra. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Hyundai Elantra

Hyundai Elantra Pierwsza jazda 30 kwietnia 2015, 09:28

Hyundai Elantra: Nie ma wstydu

Hyundai Elantra ma już swoje lata, więc teraz najwyższy czas na powiew świeżości. Po faceliftingu auto jest ładne i wbrew modzie downsizingu pod maską gości tradycyjny wolnossący motor. Zobacz, wrażenia z jazdy Elantrą po liftingu.

Hyundai, Elantra, Skoda, Octavia Testy porównawcze 9 grudnia 2011, 07:15

Hyundai Elantra, Skoda Octavia – sprzęt AGD

Najnowszy model Hyundaia - Elantra - już samą stylizacją nadwozia pokazuje, że ma spore rynkowe ambicje. Życie kompaktowego sedana nie jest jednak usłane różami i na dzień dobry Elantra trafia na najtrudniejszego przeciwnika z możliwych - Skodę Octavię.

Hyundai Elantra Pierwsza jazda 21 grudnia 2005, 07:44

Powrót do przeszłości - Hyundai Elantra

Dzięki kuracji odmładzającej, Hyundai Elantra zyskał na wyposażeniu i otrzymał nowy silnik. Niestety, zapożyczony od przodków.