Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lexus IS - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lexus IS: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lexus IS

Lexus IS facelifting

Lexus IS po faceliftingu - oficjalna premiera (11)

Targi samochodowe w Pekinie przyniosły nam wiele premier, a wśród nich jest Lexus IS po faceliftingu. Zmiany nie są gruntowne, ale samochód zyskał nieco bardziej nowoczesny wygląd.

Lexus IS200t: Nowy silnik z większą mocą

Lexus IS200t: Nowy silnik z większą mocą (3)

Lexus IS 300h

Lexus IS 300h: Luksus oszczędzania (8)

Gdy już wydasz prawie 160 tys. zł będziesz mógł nie tylko pocieszyć się tym, że przestaną Cię obchodzić ceny benzyny, ale też rozkoszować się komfortem podróżowania hybrydą i brzmieniem pokładowego audio. 

Lexus IS 300h

Lexus IS 300h: Z siłą dwóch serc (15)

Lexus odpuścił sobie silniki Diesla i najnowsze wcielenie swojego najmniejszego sedana oferuje w dwóch wersjach – benzynowej oraz hybrydowej. W teście IS 300h, czyli oktany i elektrony z tylnym napędem.

Lexus IS – oficjalnie

Lexus IS – oficjalnie (10)

Konkurent BMW „trójki” i Mercedesa klasy C zadebiutował na salonie w Detroit.

Lexus IS F-Sport - pierwsze zdjęcia

Lexus IS F-Sport - pierwsze zdjęcia (8)

Pierwsze zdjęcia nowej generacji IS-a ujrzały właśnie światło dzienne – na razie prezentujemy wersję z pakietem F Sport.