Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Maserati Ghibli

Maserati Ghibli jest produkowane od 1966 roku. Druga generacja zjeżdżała z taśm produkcyjnych w latach 1992-1997. Trzecia odmiana Maserati Ghibli swój debiut zaliczyła na Auto Show Shanghai w 2013 roku. Pod maską włoskiego auta znajdziemy silniki V6 3.0 Twin Turbo o mocy 330 KM i 410 KM oraz V6 3.0 turbodiesel 275 KM.

Opinia eksperta

<p>Bardzo wysoki poziom komfortu Ghibli podpiera emocjami na wysokim poziomie. Ma swoje wady, ale nie są one decydujące, natomiast tak zwana „chęć posiadania” jest w wypadku Maserati wyjątkowo wysoka. I z kombinacją wszystkich cech jest konkurencyjny – dla każdego kto szuka auta tej klasy, Ghibli zasługuje przynajmniej na poważne rozważenie.</p>

Bardzo wysoki poziom komfortu Ghibli podpiera emocjami na wysokim poziomie. Ma swoje wady, ale nie są one decydujące, natomiast tak zwana „chęć posiadania” jest w wypadku Maserati wyjątkowo wysoka. I z kombinacją wszystkich cech jest konkurencyjny – dla każdego kto szuka auta tej klasy, Ghibli zasługuje przynajmniej na poważne rozważenie.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Maserati Ghibli

Test Maserati Ghibli Diesel Test 22 sierpnia 2014, 12:28

Test Maserati Ghibli: Mieć klasę

W dzisiejszym świecie motoryzacji już nic nas chyba nie zdziwi. Nawet Maserati z dieslem pod maską. Testujemy pierwsze w historii auto z trójzębem w logo z silnikiem wysokoprężnym.

Maserati Ghibli: pierwsza jazda nowym Maserati, to auto jest  z innej ligi! Pierwsza jazda 13 sierpnia 2013, 14:29

Maserati Ghibli: pierwsza jazda nowym Maserati, to auto jest z innej ligi!

Maserati poczuło wiatr w żaglach - niemal jednocześnie debiutują dwa modele. Absolutną nowością jest mniejszy, jadowicie stylizowany Ghibli.

Wiadomości dotyczące modelu Maserati Ghibli

Maserati Ghibli ASPEC: Włoch made in China Wydarzenia 2 lipca 2015, 10:16

Maserati Ghibli ASPEC: Włoch made in China

ASPEC to chiński tuner samochodów. Może brakuje mu jeszcze renomy Mansory, czy AMG, ale efekt pracy jego inżynierów nad Maserati Ghibli jest więcej niż dobry. 

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo) Wydarzenia 27 listopada 2013, 14:13

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo)

Po raz kolejny organizacja Euro NCAP przeanalizowała bezpieczeństwo nowych modeli - zaskakujący wynik osiągnęło np. BMW i3.

Stoisko Maserati na IAA we Frankfurcie: galeria zdjęć Wydarzenia 10 września 2013, 14:27

Stoisko Maserati na IAA we Frankfurcie: galeria zdjęć

Oto galeria zdjęć ze stoiska Maserati we Frankfurcie - tutaj zjawiskowe są nie tylko auta, ale i dziewczyny.