Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

McLaren - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki McLaren: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki McLaren

McLaren 570S

McLaren 570S od projektantów (6)

Projektanci McLarena dostali możliwość skonfigurowania modelu 570S. I tak powstała specjalna wersja, którą oficjalnie można zakupić.

McLaren P1 by MSO - cały z karbonu

McLaren P1 by MSO - cały z karbonu (9)

McLaren P1 to duchowy następca pierwszego, drogowego auta z Woking, modelu F1. W Genewie brytyjski producent przedstawi światu wyjątkowy egzemplarz z nadwoziem wykonanym z włókna węglowego. Auto przygotował dział projektów specjalnych MSO. Zobacz, jedyny w swoim rodzaju egzemplarz P1.

McLaren 540C

McLaren 540C: Najbardziej osiągalny (8)

McLaren przygotował bazowy i najtańszy model w ofercie, mający podbić statystyki sprzedaży. Nazywa się 540C, a jego nazwa pochodzi tradycyjnie od mocy silnika.

McLaren 570S

McLaren 570S: Wróg 911 i AMG GT (10)

Zapowiada się ciekawy pojedynek w segmencie aut sportowych. McLaren oficjalnie pokazał nowy model 570S, który ma być głównym wrogiem Porsche 911 i Mercedesa AMG GT. Co sobą reprezentuje?

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: McLaren 675 LT

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: McLaren 675 LT (7)

W redakcji bardzo lubimy hardcorowe wersje szybkich coupe. Dlatego też McLaren 675 LT ma szansę trafić na listę naszych ulubionych. Wysoka moc w połączeniu z dopracowaną mechaniką może odnieść duży sukces.