Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa SL - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Mercedes Klasa SL. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Mercedes Klasa SL. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Mercedes Klasa SL

Mercedes SL Pierwsza jazda 1 czerwca 2012, 10:13

Mercedes 500 SL

Kontynuator. Oferta Mercedesa obfituje w roadstery i kabriolety. SL plasuje się u szczytu tej kolekcji. Jest piękny, komfortowy, a w 435-konnej wersji - na poważnie sportowy.

Mercedes SL Pierwsza jazda 2 lutego 2012, 09:56

Mercedes SL – pogoda dla bogaczy

Luksus, niezależnie od aury. Lżejsze nadwozie, oszczędniejsze silniki, jeszcze więcej luksusu i komfortu, a dla spokoju sumienia - więcej ekologii. Takimi walorami Mercedes chce skusić klientów do wydania blisko pół miliona złotych na nowego roadstera klasy SL.

Mercedes, 300 SL, SLS AMG Testy porównawcze 9 czerwca 2010, 08:45

Mercedes 300 SL i SLS AMG – kto im dał skrzydła

Na tle nocnego nieba rozpostartego nad Lazurowym Wybrzeżem dwie gwiazdy lśnią szczególnym blaskiem - Mercedes 300 SL i jego potomek SLS AMG. Ten pierwszy to już legenda, ten drugi ma szansę zyskać taki status.

Najszybsze samochody Testy porównawcze 2 grudnia 2008, 15:22

Cicha noc, szybka moc

300 km/h to za mało. Gdy nad wyczynowym torem w Nardo zachodzi słońce a rozgrzany asfalt zaczyna zlewać się z mrocznym horyzontem, do akcji wkracza „auto motor i sport". Nadchodzi czas bicia rekordów prędkości.