Mercedes - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Mercedes: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Mercedes, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Mercedes. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Mercedes

Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard - kuloodporny cesarz Wydarzenia 22 września 2016, 08:47

Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard - kuloodporny cesarz

W marcu na targach w Genewie niemiecki producent ze Stuttgartu pokazał Mercedesa-Maybacha S600 Pullman. Teraz w Paryżu zobaczymy wersję opancerzoną, która będzie kosztować prawie 3 razy tyle co zwykły wariant.

Mercedes Klasa E All Terrain - terenowe kombi Wydarzenia 21 września 2016, 10:11

Mercedes Klasa E All Terrain - terenowe kombi

Segment uterenowionych kombi ma się dobrze. Po wieloletniej dominacji Audi A6 Allroad, do gamy dołączyło Volvo V90 Cross Country, a teraz przyszedł czas na konkurenta ze Stuttgartu. 

Mercedes-AMG GT Roadster - z przytupem przed Paryżem Wydarzenia 15 września 2016, 16:26

Mercedes-AMG GT Roadster - z przytupem przed Paryżem

Producent ze Stuttgartu pokazał swój najnowszy model, który dumnie będzie prezentował na targach Paryż Motor Show. Oto Mercedes-AMG GT Roadster, czyli sprawdzony samochód w nowej odsłonie.

Mercedes-Maybach Vision 6 Concept - oficjalne zdjęcia! Wydarzenia 18 sierpnia 2016, 12:33

Mercedes-Maybach Vision 6 Concept - oficjalne zdjęcia!

Na chwilę przed oficjalną prezentacją do sieci wyciekły zdjęcia najnowszego konceptu stworzonego przez Mercedesa i Maybacha. Model Vision 6 zostanie oficjalnie odsłonięty podczas konkursu elegancji  w Pebble Beach.

Mercedes-AMG GT R - bestia z Wydarzenia 27 czerwca 2016, 09:05

Mercedes-AMG GT R - bestia z "Zielonego Piekła"

Przez zielony lakier i moc silnika można by go porównać z komiksowym Hulkiem, jednak osiągi i to co potrafi sprawiają, że bliżej mu do Supermena. Mercedes-AMG odsłonił kurtynę i oto przed Wami GT R. Zobacz, czym wyróżnia się Mercedes-AMG GT R.

Mercedes AMG GT R - kolejny teaser Wydarzenia 15 czerwca 2016, 13:11

Mercedes AMG GT R - kolejny teaser

Już pod koniec tego miesiąca odbędzie się impreza w Goodwood, gdzie Mercedes zaprezentuje najmocniejsza odmianę modelu AMG GT z literką "R".

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3 Wydarzenia 13 czerwca 2016, 19:12

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3

Kontrowersyjna firma tuningowa Mansory wzięła na warsztat topową wersję Mercedesa-AMG GT. Specjaliści od ulepszania ekskluzywnych samochodów zmienili wygląd karoserii i parametry techniczne samochodu. Teraz może i wygląda dziwacznie, ale jest bardzo szybki.

Mercedes klasa E (W213) All Terrain - tak może wyglądać Wydarzenia 10 czerwca 2016, 12:06

Mercedes klasa E (W213) All Terrain - tak może wyglądać

Audi A6 Allroad jak dotąd na rynku miało tylko jednego konkurenta i to dość dyskusyjnego - Volvo VXC70. Teraz okazuje się jednak, że modelowi z Ingolstad wyrasta poważny rywal na bazie najnowszego Mercedesa klasy E kombi.

Mercedes klasa E (W213) kombi - luksusowy transportowiec Wydarzenia 7 czerwca 2016, 09:16

Mercedes klasa E (W213) kombi - luksusowy transportowiec

Mercedes już oficjalnie przedstawia nową klasę E w nadwoziu kombi. Szeroka gama podstawowych silników, bagażnik o pojemności do 1820 l to główne atuty tego modelu. Zobacz, szczegóły nowej klasy E kombi.

Mercedes GLE Coupe - wnętrze z krokodylej skóry Wydarzenia 2 czerwca 2016, 10:05

Mercedes GLE Coupe - wnętrze z krokodylej skóry

Rosyjska firma tuningowa Top Car przygotowała bardzo specyficzne wykończenie wnętrza Mercedesa GLE Coupe. Zobacz , jak prezentuje się krokodyla skóra w jednym z topowych Mercedesów.