Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Opel - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Opel: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Opel, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Opel. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Opel

Opel Crossland X Wydarzenia wczoraj, 00:03

Opel Crossland X — całkiem nowy CUV

Niemiecki producent zaprezentował całkowicie nowego, bogato wyposażonego crossovera, który wielkością wpisuje się pomiędzy Nissana Juke’a, a Toyotę C-HR. Jaki jest? 

Opel Insignia Wydarzenia 7 grudnia 2016, 09:53

Opel Insignia Grand Sport - kandydat do tronu

Mamy zdjęcia i szczegóły drugiej generacji Insignii. Oto nowy książę, który kandyduje do królewskiego tronu. Opel od dawna nie miał takiego asa w rękawie.

Opel Grandland X Wydarzenia 17 listopada 2016, 17:58

Opel Grandland X – konkurent Tiguana

Rodzina X się powiększa. Po prezentacji modelu Mokka X i zapowiedzi Crossland X do gamy dołączy kolejny samochód o nazwie Grandland X. Auto trafi do segmentu, gdzie jednym z liderów jest Volkswagen Tiguan.

Opel Ampera - nowa generacja zadebiutuje w Paryżu Wydarzenia 30 sierpnia 2016, 11:58

Opel Ampera - nowa generacja zadebiutuje w Paryżu

Oper Ampera to europejski brat Chevroleta Bolta EV. Samochód ma lepiej przyspieszać i oferować większy zasięg niż u poprzednika. Opel chwali się przyspieszeniem auta lepszym, niż w modelach z linii OPC.

Brexit: GM wycofuje się w Wysp? Wydarzenia 19 lipca 2016, 20:20

Brexit: GM wycofuje się w Wysp?

Wszystko wskazuje na to, że General Motors będzie pierwszym producentem samochodów, który wycofa się z działalności na terenie Wysp Brytyjskich ze względu na wyjście tego kraju z Unii Europejskiej. 

Opel Mokka X 2016 Wydarzenia 3 marca 2016, 12:33

Opel Mokka X - Genewa 2016

Na targach w Genewie Opel zaprezentował Mokkę po faceliftingu i od razu ze zmienioną nazwą - Mokka X. Ostatnia litera ma charakteryzować nowe crossovery Opla.

Opel GT 2016 Wydarzenia 3 marca 2016, 12:05

Opel GT w wersji produkcyjnej?

To na razie wizualizacja, stworzona na bazie koncepcyjnego modelu Opla GT. Jednak autor przekonuje, że to może być wygląd produkcyjnego samochodu.

Opel Mokka X 2016 Wydarzenia 2 marca 2016, 13:30

Opel Mokka X przechodzi facelifting

Opel przedstawia odświeżonego crossovera - Mokkę X z agresywnym wyglądem i zmodyfikowanymi silnikami. Auto ma zadebiutować w Genewie.

Opel Ampera-e Wydarzenia 11 lutego 2016, 16:16

Opel Ampera-e w 2016?

Nowy Opel Ampera-e ma mieć zasięg dłuższy od większości samochodów elektrycznych, oferować sporą przestrzeń dla pięciu osób i kosztować przyzwoite pieniądze. Zobacz, czego możemy się spodziewać po nowym elektrycznym Oplu.

Nowy Opel Calibra - pierwsze wizualizacje Wydarzenia 25 stycznia 2016, 12:25

Nowy Opel Calibra - pierwsze wizualizacje

Od kilku tygodni Opel zapowiada premierę nowego wcielenia modelu Calibra pod nazwą GT. Właśnie pojawiły się pierwsze wizualizacje modelu na bazie Buicka Avista.

1 2 3 ... 23
STRONA 1 z 23