Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Peugeot - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Peugeot: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Peugeot

Peugeot 508 SW - zmiana kursu

Peugeot 508 SW - zmiana kursu (6)

Dużym problemem francuskich modeli jest znaczna utrata wartości w pierwszych trzech latach użytkowania. Nie cieszyło to właścicieli, ale łowcy okazji mogli zacierać ręce. Postanowiliśmy sprawdzić, czy w wypadku Peugeota 508 stara, koleżeńska porada „nie kupuj francuza” jest nadal aktualna.

Peugeot 2008 – delikatny make-up

Peugeot 2008 – delikatny make-up (19)

Do salonów chodzi właśnie odświeżony Peugepot 2008. Model nie przeszedł rewolucji. ale kilka delikatnych zmian sprawiło, że znów prezentuje się młodo.

Nowy Peugeot 3008 - z drugą generacją i-Cockpitu

Nowy Peugeot 3008 - z drugą generacją i-Cockpitu (6)

Peugeot 3008 to zupełnie nowy samochód. Wyposażono go w wiele elektronicznych gadżetów i  systemów bezpieczeństwa. Pod maską znajdziemy siedem wersji silnikowych, a we wnętrzu - nową wersję i-Cockpitu.

Peugeot 2008 DKR16

Peugeot 2008 DKR16 - gotowy na Dakar (7)

Peugeot przygotował nową, "dakarową" broń do rajdu Dakar 2016. Auto nazywa się Peugeot 2008 DKR16 i wygląda oszałamiająco. Ale nie o wygląd tutaj chodzi. Czy ma szansę na zwycięstwo?

Facelifing Peugeota Partnera i Tepee

Peugeot Partner i Partner Tepee: Ceny (9)

Peugeot Partner po faceliftingu jest teraz bardziej solidny i wszechstronny. Silniki mają pojemność 1.6 i spełniają normę Euro 6, a do wyboru jest aż 5 wersji nadwoziowych. Zobacz, odświeżonego Partnera i Partnera Tepee.

Peugeot 308 GTi

Peugeot 308 GTi: Drżyj Golfie (28)

VW Golf GTI i Renault Megane RS mogą się zacząć bać. Na scenę mocnych hatchbacków wchodzi francuski aktor, Peugeot 308 GTi. Zobacz, pierwsze wrażenia z jazd.

Peugeot Fractal Koncept

Peugeot Fractal Concept oficjalnie - Targi Frankfurt 2015 (16)

Peugeot szykuje bardzo ciekawy koncept na targi motoryzacyjne we Frankfurcie. To na razie tylko prototyp, ale ma ogromną szansę na produkcję seryjną. Poznaj, Peugeota Fractal.

Peugeot 308 GTI: Hot-hatch po francusku

Peugeot 308 GTI: Hot-hatch po francusku (11)

Francuska odpowiedź na Golfa GTI i całą resztę emocjonujących hot-hatchy. Peugeot 308 GTI wkracza do segmentu praktycznych i ostrych kompaktów. 

Peugeot 308 GTi nakryty przed debiutem!

Peugeot 308 GTi nakryty przed debiutem! (3)

Na Goodwood Festival of Speed Peugeot miał zaprezentować światu model 308 GTi. Niestety, auto dało się przyłapać na stacji benzynowej we Francji. 

1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10