Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Panamera - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Porsche Panamera: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Porsche Panamera

Porsche Panamera Sport Turismo

Porsche Panamera Sport Turismo - luksusowe kombi (14)

Na kilka dni przed oficjalnym odsłonięciem w Genewie, Porsche pokazało w sieci model Panamera Sport Turismo. Luksusowe kombi z Zuffenhausen zaoferuje wysoki komfort podróżowania i powiększoną przestrzeń bagażową.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid

Najmocniejsze Porsche Panamera w historii (5)

Druga generacja Porsche Panamera zadebiutowała pół roku temu w Paryżu. Teraz przyszedł czas na premierę najmocniejszej odmiany w historii. Oto wersja Turbo S E-Hybrid skrywająca pod maską 680 KM.

Porsche Panamera Sport Turismo

Porsche Panamera Sport Turismo - premiera w Genewie (2)

Już w marcu na targach w Genewie poznamy kolejną wersję Porsche Panamera. Model o nadwoziu shooting brake spełni oczekiwania klientów oczekujących praktycznego modelu z Zuffenhausen. 

Porsche Panamera 4 E-Hybrid - ekologia ze Stuttgartu

Porsche Panamera 4 E-Hybrid - ekologia ze Stuttgartu (7)

Kilkanaście dni przed targami Paryż Motor Show Porsche odsłoniło jeden ze swoich asów. Oto Panamera 4 E-Hybrid, czyli najnowsza wersja limuzyny ze Stuttgartu. Sprawdź, ile kosztuje Porsche Panamera 4 E-Hybrid.

Porsche Panamera Turbo – pierwsze wrażenia

Porsche Panamera Turbo – pierwsze wrażenia (11)

Jeszcze nie zza kierownicy, ale z prawego fotela – na torze Lausitzring w Niemczech kierowcy testowi Porsche pokazali nam, jak jeździ nowa Panamera Turbo.

Porsche Panamera - mamy zdjęcia i wiemy już wszystko

Porsche Panamera - mamy zdjęcia i wiemy już wszystko (16)

Kurtyna opadła i Porsche przedstawia długo wyczekiwaną Panamerę drugiej generacji. Zobacz, zdjęcia i poznaj szczegóły najnowszego gran turismo od Porsche.

Porsche Panamera Shooting Brake

Porsche Panamera Shooting Brake nadjeżdża (6)

Oferta nadwoziowa Porsche Panamery się rozszerza. Właśnie trwają testy limuzyny z Zuffenhausen z nowym nadwoziem - Shooting Brake.

Specjalna wersja Porsche Panamera Edition

Specjalna wersja Porsche Panamera Edition (4)

Porsche przygotowało specjalną wersję Panamery o nazwie Edition. Te specjały wyróżniają się dodatkowym wyposażeniem w standardzie oraz występują w trzech wariantach.

Nowe Porsche Panamera przyłapane na Nurburgringu

Nowe Porsche Panamera przyłapane na Nurburgringu (6)

Wobec tego auta nie można być obojętnym. Albo nie możesz na nie patrzeć, albo pożądasz je całym sobą. Przyszła generacja ma jednak być mniej kontrowersyjna i naprawić image modelu. Nowe Porsche Panamera już w 2016.

STRONA 1 z 2