Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Renault - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Renault: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Renault

Renault Talisman Grandtour

Renault Talisman 1.6 dCi - na każdy dystans (12)

Im dłużej nim jedziesz, tym bardziej je lubisz. A Renault Talisman na długie trasy nadaje się w sam raz.

Renault Clio R.S. Trophy 220 EDC

Renault Clio R.S. Trophy 220 EDC - mistrz pozorów (8)

Nie każda marka, tak jak Renault, może pochwalić się licznymi sukcesami w sportach samochodowych. Pytanie ile jakości z motorsportu udało się przenieść do Clio R.S. Trophy? Niewiele, ale i bez tego to jeden z lepszych hot hatchy na rynku.

Renault Scenic 2017

Renault Scenic – scena rodzinna (19)

W salonach Renault pojawiła się właśnie nowa ofensywa modelowa. Zameldował się tam między innymi Scénic czwartej generacji, który w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym roku, od razu w dwóch wersjach.

Renault Megane 1.6 dCi - o oczko wyżej

Renault Megane 1.6 dCi - o oczko wyżej (16)

Wdzięku ma tyle, że mogłoby nim obdzielić inne samochody. Ale ładny wygląd to nie wszystko. Sprawdzamy, jak mocno zmieniło się nowe Renault Megane – w teście wersja Bose ze 130-konnym dieslem.

Renault Talisman – Czas odnowy

Renault Talisman – Czas odnowy (5)

Renault znowu powalczy o klientów dużych sedanów. Zapomina o Lagunie i kusi Talismanem. Nasze pierwsze spotkanie z nowym modelem okazało się mocno hipnotyczne.

Renault Clio R.S. 16 Concept

Renault Clio R.S. 16 - 275-konny koncept (9)

Pod maską seryjnego Clio RS pracuje turbodoładowana jednostka 1.6. A co jeśliby wsadzić do małego hatchbacka 2-litrowy silnik z Megane RS? Właśnie na taki pomysł wpadli inżynierowie z Renault.

Renault Grand Scenic - dla rodzin wielodzietnych

Renault Grand Scenic - dla rodzin wielodzietnych (10)

Francuski producent przedstawił Grand Scenica w najnowszej odsłonie, który będzie dostępny w wersji 5- i 7-osobowej. Zobacz jak urósł Renault Grand Scenic.

Renault Scenic 2016

Renault Scenic 2016 - Genewa 2016 (8)

Renault Scenic zmienił nieco swój charakter. Francuska marka idzie w stronę crossoverów i przy Scenicu zrobiła to samo, co z Espacem. Teraz Scenic jest kompaktowym crossoverem.

Renault Talisman

Renault Talisman - robi wrażenie (19)

Po raz pierwszy od momentu debiutu mamy styczność z Renault Talismanem. Mnóstwo miejsca w kabinie, oszczędne jednostki napędowe, dopracowany układ jezdny i niebanalny wygląd to największe zalety następcy Laguny.

1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12