Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Renault Megane - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Renault Megane: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Renault Megane

Renault Megane 1.6 dCi - o oczko wyżej

Renault Megane 1.6 dCi - o oczko wyżej (16)

Wdzięku ma tyle, że mogłoby nim obdzielić inne samochody. Ale ładny wygląd to nie wszystko. Sprawdzamy, jak mocno zmieniło się nowe Renault Megane – w teście wersja Bose ze 130-konnym dieslem.

Renault Megane R.S. Trophy

Renault Megane R.S. Trophy: Oh mon dieu! (7)

Renault Megane R.S. Trophy to jeden z najlepszych i najgorętszych hothatchy na rynku. Zobacz dlaczego.

Renault Megane 2016

Renault Megane 2016 - Targi Frankfurt 2015 (5)

Renault Megane IV debiutuje we Frankfurcie. Z nową stylistyką auto wygląda imponująco i futurystycznie. Czy to może hatchbackowi odnieść sukces? Czas pokaże. Zobacz, jak nowe Megane prezentowało się podczas targów IAA.

Renault Megane IV

Reanult Megane IV: Mały Talisman - Targi Frankfurt 2015 (7)

Po 20 latach i 6,5 milionach sprzedanych egzemplarzy, Renault wkracza na rynek z czwartą generacją popularnego Megane. Zupełnie nowy design i większe nadwozie. Oto Renault Megane IV.

Renault Megane IV

Wyciek nowego Renault Megane IV (8)

O nowej generacji Renault Megane mówiło się już od dawna. Teraz na jednej z włoskich stron motoryzacyjnych pojawiły się zdjęcia nowego modelu w pełnej krasie.

Zakamuflowane nowe Renault Megane

Zakamuflowane nowe Renault Megane (3)

Renault Megane 1.9 dCi Privilege

Używane Renault Megane III: Na dobrej drodze (7)

Renault Megane III to aż cztery wersje nadwoziowe, bogata gama silników, bogate wyposażenie, dobra jakość, przystępne ceny i dobra ogólna opinia o modelu. Zobacz, na co zwrócić uwagę przy kupnie używanego Megane trzeciej generacji.

Renault Megane Coupe Concept

Test Renault Megane Coupe Concept (14)

Renault Megane Coupe Concept to zapowiedź trzeciej generacji "meganki". Mało z tych rzeczy prawdopodobnie znajdziemy w seryjnym aucie, ale i tak próbna jazda konceptem zrobiła na nas wrażenie.

Renault Megane GT 220

Renault Mégane coupé GT 220: Dla dorosłych (5)

Układ napędowy z Mégane RS plus usztywnione zawieszenie. Czy Mégane GT 220 to „RS light”? Nic z tych rzeczy.

STRONA 1 z 2