Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Seat - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Seat: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Seat

Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra AWD - najmocniejszy w historii (2)

Oto najmocniejszy, seryjny Leon Cupra. Seat odświeżył topową wersję swojego kompaktowego modelu i dodał do niego m.in. 10 KM ekstra.

Seat Leon 2017 - czas na lifting

Seat Leon 2017 - czas na lifting (15)

Hiszpańska marka z Barcelony przedstawiła swój kompaktowy model z subtelnymi zmianami. W ramach face liftingu pojawiają się również nowe jednostki napędowe. Oto odświeżony Seat Leon 2017.

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon (3)

Tym razem przed nami przedstawiciele segmentu kompakt o sportowym charakterze. Obydwa modele są jedyne w swoim rodzaju i dostarczają podobnych emocji z jazdy.

Seat Ibiza Cupra - Więcej ikry

Seat Ibiza Cupra - Więcej ikry (10)

Przy okazji face liftingu Ibizy Hiszpanie zafundowali Cuprze silnik 1.8 zamiast 1.4, ale pozbawili ją skrzyni DSG – teraz jest dostępna tylko z przekładnią mechaniczną. 

Seat Ateca

Seat Ateca - Poznań Motor Show 2016 (7)

Seat na targach w Poznaniu zaprezentował swojego pierwszego SUV-a - Ateca. Co prawda auta nie zaprezentowano w kolorze "zachodzącego nad Barceloną słońca", ale w bieli wygląda też bardzo dobrze.

Seat Ateca

Seat Ateca - Genewa 2016 (8)

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiej marki. Bazuje na VW Tiguanie, stamtąd pochodzi też większość jednostek napędowych. Na pokładzie znajdziemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Seat Ateca

Seat Ateca - hiszpański SUV oficjalnie (10)

Seat pokazał pierwszego w swojej historii SUV-a. Nazwa Ateca wzięła się od hiszpańskiego miasta położonego na północy tego kraju. Podobno tam produkuje się najlepsze wina, równie dobry ma też być nowy SUV Seata.

Seat Leon ST Cupra 280 od JE DESIGN

Seat Leon ST Cupra 280 od JE DESIGN (5)

JE DESIGN nazywa to auto "przebojem". Patrząc na tego przerobionego Seata Leona ST Cupra 280 trudno się z tym nie zgodzić. Samochód wygląda świetnie i, jak zapewnia firma tak samo jeździ.

Seat Leon Cross Sport Concept

Seat Leon Cross Sport Concept - Targi Frankfurt 2015 (5)

Zazwyczaj słowa crossover i sport się wykluczają, ale w przypadku tego Seata Leona Cross Sport mają sens. Od razu widać, że koncept jest crossoverem, sportu dodaje mu 300-konny silnik przejęty z Leona Cupra. Mamy nadzieję, że wejdzie do produkcji.

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6