Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Yeti

Skoda Yeti jest produkowana od maja 2009 roku. Model powstał na bazie Skody Octavii 4x4. Auto było projektowane przez dwa zespoły: od pierwszego projektu do etapu modelu wystawienniczego powstawała pod okiem grupy Thomasa Ingenlatha, a normalizację auta z wersji koncepcyjnej na produkcyjną przeprowadził zespół Jensa Manske. W trakcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w 2012 roku została zaprezentowana wersja po face liftingu. Rok później Skoda Yeti przeszła gruntowną modernizację.

Testy samochodów Skoda Yeti

SUV-y kontra terenówki Testy porównawcze 19 września 2014, 14:44

SUV-y kontra terenówki: Ostro pod górę

Sprawdzamy, czy współczesne SUV-y poradzą sobie w terenie, tak samo dobrze, jak pełnoprawne terenówki. Do walki stają Audi Q5, BMW X5, Dacia Duster, Jeep Wrangler, Mercedes G i GLA, Range Rover, Skoda Yeti i VW T5 Rockton.

Porównanie Hyundai ix35, Nissan Qashqai, Skoda Yeti, Suzuki SX4 S-Cross Testy porównawcze 28 maja 2014, 10:29

Test kompaktów – Hyundaia, Nissana, Skody i Suzuki

Crossovery są tak samo dynamiczne jak kompakty, tyle samo palą, a wyglądają bardziej atrakcyjnie i w efekcie często lepiej się sprzedają. Test popularnych kompaktów – Hyundaia ix35, Nissana Qashqaia, Skody Yeti i Suzuki SX4 S-Crossa.

Skoda Yeti - pierwsza jazda Pierwsza jazda 13 lutego 2014, 09:08

Skoda Yeti: Dwie twarze

Skoda Yeti przeszła lifting, po którym zmieniła się tyle co nic. Od teraz będzie sprzedawana w dwóch postaciach – zwykłej i „terenowej”.

Wiadomości dotyczące modelu Skoda Yeti

Skoda Citigo Monte Carlo Wydarzenia 31 lipca 2014, 14:48

Skoda przygotowała kolejne modele Monte Carlo

Do Skody Fabii dołączają teraz Citigo, Rapid Spaceback i Yeti. Wszystkie w specjalnej wersji Monte Carlo.

Skoda Yeti Xtreme przód Wydarzenia 28 maja 2014, 09:50

Światowa premiera - Skoda Yeti Xtreme

Na tegorocznym zlocie GTI nad jeziorem Wörthersee Skoda zaprezentuje koncept sportowego, rajdowego auta na bazie Yeti. Wygląda ekstremalnie i tak też się nazywa - Skoda Yeti Xtreme.

Skoda yeti Wydarzenia 15 lutego 2014, 13:20

Wszystko o... Skoda Yeti

Superpraktyczna i nieprzeciętnie zdolna – dzięki tym cechom Skoda Yeti zdobyła uznanie klientów i sprzedała się w liczbie prawie 300 tys. egzemplarzy. A oto jej kolejne wcielenie.