Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Suzuki - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Suzuki: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Suzuki

Suzuki SX4 S-Cross - Na każdą okazję

Suzuki SX4 S-Cross - Na każdą okazję (6)

Suzuki SX4 S-Cross drugiej generacji to samochód uniwersalny. Kompaktowe auto ma napęd 4x4, pojemne wnętrze i oszczędne silniki.

Suzuki Baleno

Suzuki Baleno - w silniku jego siła (10)

Suzuki Baleno, które od roku walczy o pozycję wśród aut miejskich, ma mocnego asa – to benzynowy silnik turbo.

Suzuki SX4 S-Cross

Suzuki SX4 S-Cross - Na każdą okazję (7)

Suzuki SX4 S-Cross drugiej generacji to samochód uniwersalny. Kompaktowe auto ma napęd 4x4, pojemne wnętrze i oszczędne silniki.

Suzuki Swift

Nowe Suzuki Swift - debiut europejskiej wersji (16)

Podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie zadebiutowała najnowsza odsłona popularnego miejskiego auta z Japonii. Suzuki po raz pierwszy w Europie pokazało piątą generację Swifta. 

Suzuki Ignis

Suzuki Ignis - waga piórkowa (18)

Największą zaletą Suzuki Ignisa jest to, że nie ma nic wspólnego z poprzednikiem. Japończycy pokazują, jak tworzyć małe auta.

Suzuki Swift

Suzuki Swift - nowa generacja (11)

Czwarta generacja Swifta została oficjalnie zaprezentowana przez Suzuki. Auto pokazano w specyfikacji na rynek japoński. Debiut europejskiej wersji w Genewie.

Suzuki Vitara S - czas na turbo

Suzuki Vitara S - czas na turbo (26)

Suzuki uległo modzie i włożyło pod maskę Vitary mniejszy, ale wydajniejszy silnik benzynowy.

Suzuki Baleno - Poznań Motor Show 2016

Suzuki Baleno - Poznań Motor Show 2016 (9)

Suzuki Baleno będzie walczyć m.in. ze Skodą Fabią. Gabarytami oba auta idą łeb w łeb, choć Baleno ma ciut większy bagażnik. W Poznaniu mogliśmy podziwiać auto, które za chwilę wyjedzie na ulice.

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie (9)

Miały podbić rynek, a skończyło się wielkim niewypałem. Po latach stają się jednak modne, czy nawet kultowe. Wybraliśmy 8 aut, które niegdyś nie odniosły sukcesu, a dziś mają szansę na drugą młodość. 

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4