Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Tesla - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Tesla: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Tesla, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Tesla. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Tesla

Supercharger Tesla Wydarzenia 30 grudnia 2016, 14:31

Tesla pracuje nad szybszymi ładowarkami

Superchargery zaprojektowane przez Teslę należą do najszybszych ładowarek na rynku. W ciągu 40 minut mogą naładować 80 procent baterii, ale Elon Musk zapowiada jeszcze szybszą technologię.

Tesla Mini Wydarzenia 27 grudnia 2016, 17:49

Tesla Mini dla dzieciaka

Jeżeli Wasza latorośl interesuje się motoryzacją już od najmłodszych lat, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Oto Tesla Mini napędzana podobnie jak oryginał, silnikiem elektrycznym.

Tesla P100D EGT Wydarzenia 20 grudnia 2016, 09:25

EGT Tesla P100D - wyścigówka 2.0

Tesla zapowiedziała zbudowanie mocniejszej wersji swojego samochodu "wyścigowego", który na tory wyjedzie już na początku 2017 roku. Co wiemy o tym projekcie?

Tesla Autopilot Technika 28 listopada 2016, 23:56

Tesla aktualizuje Autopilota

Producent elektrycznych samochodów pracuje nad udoskonaleniem funkcji Autopilot, dostępnej we wszystkich modelach Tesli. Zaktualizowana wersja oprogramowania z nowymi funkcjami trafi do aut już za kilka tygodni.

Tesla Model S Wydarzenia 17 listopada 2016, 23:08

Tesla – oprogramowanie podwyższy moc

Amerykański producent samochodów elektrycznych wprowadza nowe pojęcie do słownika tuningowego. W dzisiejszych czasach wystarczy zaktualizować oprogramowanie, żeby cieszyć się większą mocą silnika. 

Tesla Model 3 - kupujący rezgynują z rezerwacji Wydarzenia 19 maja 2016, 20:36

Tesla Model 3 - kupujący rezgynują z rezerwacji

Tesla pobiła rekord w historii motoryzacji pod względem sprzedanych egzemplarzy, jeszcze przed pojawieniem się sprzedawanego modelu na rynku. Ale liczba aut nie będzie tak spektakularna.

Tesla szykuje nowy Roadster Wydarzenia 18 maja 2016, 12:03

Tesla szykuje nowy Roadster

Obecnie dla Tesli najważniejszym projektem jest Model 3, który do klientów trafi w przyszłym roku. Jednak pojawiają się doniesienia o kolejnym aucie na horyzoncie. Tesla dostarczy fanom nowego roadstera.

Tesla Roadster - nowa wersja w 2019 Wydarzenia 16 maja 2016, 23:57

Tesla Roadster - nowa wersja w 2019

Zapotrzebowanie na nowy samochód Tesli jest wysokie, ale producent z Kalifornii nie zapomina o swoim dawnym dziecku - Roadster, który pojawi się niebawem w nowym wydaniu. 

Fiat stworzy konkurenta Tesli Wydarzenia 20 kwietnia 2016, 20:26

Fiat stworzy konkurenta Tesli

Popularność najnowszego modelu marki Tesla zaskoczyła chyba nawet samych twórców. Konkurencja postanowiła wyciągnąć z tego wnioski. 

Tesla Model 3 - Fiat skopiuje pomysł Elona Muska? Wydarzenia 18 kwietnia 2016, 12:01

Tesla Model 3 - Fiat skopiuje pomysł Elona Muska?

Widać, że świat motoryzacyjny nie przechodzi obojętnie obok sukcesu Elona Muska i Tesli Model 3. Fiat Chrysler Automobiles może opracować samochód bazujący na podobnych rozwiązaniach, co "trójka" Tesli. Pod warunkiem, że sukces elektrycznego auta się sprawdzi w praktyce. 

STRONA 1 z 2