Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Toyota: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Toyota

Toyota GT86

Toyota GT86 – co się zmieniło (9)

Japończycy odświeżyli swój najbardziej sportowy model. Czy skradnie serca klientów?

Toyota Yaris

Toyota Yaris WRC - oto rajdówka z Japonii (5)

Producent z kraju Kwitnącej Wiśni pokazał światu swoje auto rajdowe, zbudowane na bazie Toyoty Yaris. Japoński producent powraca do WRC po 17 latach.

Toyota Corolla - pochwała klasyki

Toyota Corolla - pochwała klasyki (12)

Corolla 11. generacji przeszła kurację odświeżającą – lifting wnętrza i nadwozia. Sprawdzone silniki i konstrukcja pozostały bez zmian.

Toyota RAV4 Hybrid - debiut po czasie

Toyota RAV4 Hybrid - debiut po czasie (19)

Czwarta generacja Toyoty RAV4 po trzech latach obecności na rynku doczekała się wersji hybrydowej. Przy okazji zmieniło się kilka detali.

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc (2)

Toyota i Volvo zafundowały klientom nieoczekiwaną zmianę miejsc. Odświeżony RAV4 z napędem hybrydowym chce pokazać, że jest tak dopracowany jak SUV-y marek premium, a luksusowe XC90, że potrafi być oszczędniejsze niż hybrydy Toyoty.

Toyota C-HR - policzek w twarz konkurencji?

Toyota C-HR - policzek w twarz konkurencji? (20)

Toyota w gamie modelowej będzie mieć od września samochód, który mocno wstrząśnie w posadach segmentem crossoverów. Oto produkcyjna wersja modelu C-HR, który wygląda jak żywcem wyjęty z japońskiej mangi. Zobacz szczegóły Toyoty CH-R.

Toyota GT 86 Shooting Brake

Toyota GT 86 w wersji Shooting Brake? (5)

Taką rodzinną odmianę Toyoty GT 86 chętnie zobaczylibyśmy na rynku. Jednak to tylko pojazd koncepcyjny i możemy cieszyć oczy tylko autem na zdjęciu.

Toyota Mirai test

Toyota Mirai przetestowana na dystansie 100 tys. km (5)

Kiedy bierzemy samochód do testu długodystansowego, zazwyczaj jeździmy nim 6 miesięcy. Jednak firma KJ Tech Services sprawdziła Toyotę Mirai w 107 dni, przemierzając 100 tys. km.

Gazoo Racing tuninguje Toyotę GT 86

Gazoo Racing tuninguje Toyotę GT 86 (10)

To już potwierdzone. Toyota zapowiedziała produkcję specjalnej edycji modelu GT 86, który zostanie przerobiony przez ekipę Gazoo Racing.

1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12