Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Yaris

Zadebiutowała w 1999 roku jako następca Toyoty Starlet. Toyota Yaris pierwszej generacji przeszła gruntowny lifting w 2003 roku. Druga odmiana popularnego auta miejskiego pojawiła się w 2005 roku. Cztery lata później Toyota Yaris przeszła dość gruntowny face lifting. W 2011 roku zaprezentowano trzecią, najnowszą odmianę "yariski". Auto po raz pierwszy jest oferowane z napędem hybrydowym (1.5 75 KM + silnik elektryczny 61 KM).

Opinia eksperta

Serwisanci wyliczyli, że gdyby zepsuł się cały osprzęt silnika, którego nie ma w hybrydzie, a jest w dieslach, trzeba by wydać na remont około ośmiu tysięcy złotych. Tu nie wydasz ich na pewno. Ale z drugiej strony, większość elementów tego osprzętu nie znajdziesz też w zwykłych benzynowych Yarisach. A takiego, z klimatyzacją, można mieć za 46 tys. zł. Wybór nie jest łatwy...

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Toyota Yaris

Używana Toyota Yaris Testy samochodów używanych 15 października 2014, 09:28

Używana Toyota Yaris: Rzadko się psuje

Jeśli interesuje Cię małe, miejskie niezawodne auto, powinieneś zwrócić uwagę na używaną Toyotę Yaris. Omijaj jedynie diesle i automatyczne skrzynie MM.

Pierwsza Jazda Toyota Yaris Pierwsza jazda 15 września 2014, 13:00

Toyota Yaris: Mała i dojrzała

Toyota Yaris po faceliftingu jest odważniejsza na zewnątrz i bardziej dopracowana w środku. Zabieg odmładzający Yarisa okazał się najdroższy w historii Toyoty.

Toyota Yaris test długodystansowy Testy długodystansowe 18 lutego 2014, 12:19

Toyota Yaris: Wóz pancerny - koniec testu

50 tysięcy kilometrów, 8,5 miesiąca, 3 obowiązkowe przeglądy i żadnej usterki. Tak w telegraficznym skrócie można podsumować test długodystansowy Toyoty Yaris.  

Wiadomości dotyczące modelu Toyota Yaris

Toyota Yaris Wydarzenia 7 lutego 2017, 08:40

Toyota Yaris - ponad 900 nowych podzespołów

Japończycy po raz kolejny zmodyfikowali Yarisa i tym razem zmian jest jeszcze więcej. Oto coś więcej niż tylko zwykły face lifting.

Toyota Yaris Wydarzenia 12 stycznia 2017, 13:57

Toyota Yaris - 210 KM w Genewie

Mimo wciąż trwających targów w Detroit Toyota już teraz przedstawia zdjęcia swojej premiery na salon Genewski. Oto ostra wersja Yarisa.

Toyota Yaris Wydarzenia 13 grudnia 2016, 15:05

Toyota Yaris WRC - oto rajdówka z Japonii

Producent z kraju Kwitnącej Wiśni pokazał światu swoje auto rajdowe, zbudowane na bazie Toyoty Yaris. Japoński producent powraca do WRC po 17 latach.