auto motor i sport poleca:

BMW 735i - Siódmy cud

Poleć ten artykuł:

Mercedesa klasy A przewrócił „test łosia". Audi TT kilka razy „odleciało" z autostrady. Najnowsze BMW 735i nie kładzie się i nie lata, ale również cierpi na pewne przypadłości, które mogą zachwiać wizerunkiem bawarskiej marki z Monachium. U podstaw tych problemów leży pewna cecha, typowa dla niemieckich marek.

BMW 735i Zobacz całą galerię

Nowa "siódemka" po tuningu

Niemiecka firma AC Schnitzer, od wielu lat ściśle współpracująca z BMW w dziedzinie tuningu, opracowała wstępny program tuningowy dla najnowszego BMW serii 7. "Siódemka od Schnitzera" debiutowała na tegorocznej genewskiej wystawie samochodowej. Program tuningowy dla tego modelu obejmuje na razie elementy aerodynamiki, koła i zawieszenie. Karoserię wzbogacono o dolne spoilery z przodu i z tyłu, profilowane boczne progi, sportowo stylizowane lusterka oraz spoilery na pokrywie bagażnika i w tylnej części dachu. Nowe BMW serii 7 oferowane jest także z obniżającym karoserię zawieszeniem - z przodu o 35 mm, z tyłu o 25 mm. Samochód wyposaża się w 20-calowe felgi z metali lekkich o wymiarach 9,5J x 20 z oponami 245/45 R 20 (przód) oraz 10,5J x 20 z oponami 275/35 R 20 (tył). W kabinie montowane są aluminiowe nakładki na pedały oraz sportowa kierownica z poduszką powietrzną. Latem, AC Schnitzer wzbogaci swoją ofertę o tuning silnika.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | 735i | sedan | test

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij