auto motor i sport poleca:

Czytelnicy oceniają – Opel Astra IV

Poleć ten artykuł:

General Motors jakoś przetrwał światowe wstrząsy i kryzys. Opel również ma się nieźle i kontynuuje odmładzanie swoich modeli. Taką odmłodzoną Astrę oceniają nasi Czytelnicy.

Opel Astra IV, Opel, Astra Zobacz całą galerię

 

Tym razem - po ciekawych, ale mocno niszowych samochodach typu kabriolet Fiata czy ekstrawagancki Peugeot RCZ - zwróciliśmy się do naszych jak zawsze wiernych i niezawodnych czytelników z prośbą o ocenę bardziej rodzinnego i popularnego, takiego "dla wszystkich", samochodu. To przecież takie auta są obiektem realnego zainteresowania, a nie tylko ekscytacji zwykłych ludzi. I takie samochody, dzięki masowej sprzedaży, decydują o "życiu i śmierci" oraz odporności na kryzys wielkich fabryk. Opel Astra to znaczący gracz tak na polskim, jak i na europejskim rynku. Od lat nieprzerwanie obecny na ringu w takim szacownym towarzystwie, jak Volkswagen Golf, Renault Mégane czy Ford Focus, a ostatnio Peugeot 308 czy Kia Cee'd. Przez te lata Astra wydoroślała i wypiękniała. Z bardzo popularnego samochodu dla ludu (z genami Kadetta) powoli stała się autem z żyłką sportu i nutką elegancji. Nasi czytelnicy oceniali wersję może nie najpopularniejszą (turbobenzyniak 1.4), a więc i nie najtańszą, kosztującą 75 000 zł (trochę lepiej wyposażona). A cena zawsze znacząco wpływa na takie oceny.

Opinie naszych Czytelników poznasz przeglądając galerię zdjęć.

Tekst Julian Obrocki,
zdjęcia Mariusz Barwiński
amis 10/2010

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Opel Astra IV | Opel | Astra

Oceń artykuł:

4,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij