auto motor i sport poleca:

Jeden za wszystkich – Volvo V70

Poleć ten artykuł:

Do miasta i na trasę, na golfa i do sklepu po nowy regał, do szybkiej jazdy górską serpentyną i na długą komfortową podróż - czy nowe Volvo V70 z dieslem pod maską potrafi stawić czoło każdemu wyzwaniu?

Test Volvo V70 Zobacz całą galerię

Już sama sylwetka V70 świadczy o tym, że bagażnik nie jest jedynie stylowym dodatkiem do największego kombi Volvo. Niezbyt pochylone boczne ściany nadwozia, pionowo ścięty tył oraz potężny i kształtny otwór bagażnika ułatwiają wypełnienie go zarówno zwykłymi walizkami, jak i solidnym regałem na książki. Pojemność przedziału bagażowego, wynosząca od 575 l do 1600 l, mówi wszystko.

Wnętrze auta też podporządkowano wymogom funkcjonalności. Tylna kanapa jest dzielona w proporcjach 40/20/40, co umożliwia wygodne podróżowanie (w zasadzie - na osobnych fotelach) czterech osób, nawet z nartami. Po złożeniu tylnej kanapy podłoga bagażnika jest płaska i ma wymiary pojedynczego łóżka. Przyjemna w dotyku, niemal pluszowa wykładzina bagażnika prezentuje się lepiej niż materiał na niejednym tapczanie.

Seryjnie montowana roleta bagażnika zintegrowana z elastyczną siatką - dzieloną w proporcjach 40/60, oddzielającą przestrzeń bagażową od kabiny - w razie gwałtownego hamowania zabezpiecza pasażerów przed "atakiem" luźnych przedmiotów przewożonych w bagażniku. Ponadto, za dopłatą, V70 można wyposażyć w uchwyt na torbę w bagażniku czy w specjalny panel z uchwytami, dzięki któremu każdy ładunek można solidnie - za pomocą siatek i pasów - zabezpieczyć przed przesuwaniem.

Wnętrze V70 rozpieszcza pasażerów. Na komfortowe warunki podróżowania składają się ogólna jakość wykonania, stonowana stylizacja, wygodne fotele i sporo miejsca we wszystkich kierunkach. Dzięki dużym zakresom regulacji kierownicy i fotela, kierowcy - bez względu na posturę - nie powinni mieć problemu z dobraniem bardzo wygodnej pozycji za kierownicą. Przyjazna obsługa nie wymaga ani oswajania, ani przyzwyczajania - można wsiąść i od razu jechać.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volvo | V70 | kombi | test

Oceń artykuł:

2,20

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij