auto motor i sport poleca:

Kamil Durczok i ślicznotka

Poleć ten artykuł:

Pozytywnie zakręcony. W życiu 40-latków pojawia się często zainteresowanie pięknymi 20-latkami. Nie obronił się przed tym nawet Kamil Durczok. Z redaktorem naczelnym Faktów TVN rozmawiamy o męskich przypadłościach wieku średniego.

Kamil Durczok Zobacz całą galerię

Kultowy egzemplarz najbardziej kultowego modelu Mercedesa. Ten elegancki i mocny samochód pochodzi z lat osiemdziesiątych.

Model SEC jest jak gwiazda fi lmowa, zagrał w Polsce główne role w kultowych fi lmach - "Odwróceni" i "Świadek koronny". Jeździł Ślicznotką gangster "Blacha" (grany przez Roberta Więckiewicza) i bardzo dbał o jej nietykalność: za jakikolwiek nieprzyjazny gest lub plamę (na honorze lub na tapicerce) - przestrzelenie kolana. A "Blacha" nie miał poczucia humoru. Ale nawet bez fi lmowej kariery Ślicznotka to wyśmienity i poszukiwany przez kolekcjonerów samochód. Pięciolitrowy, ośmiocylindrowy, widlasty silnik o mocy 250 KM, tylny napęd, automatyczna skrzynia biegów - absolutna klasyka. I rewolucyjne w owych czasach nadwozie typu coupé, ale bez środkowych słupków, co niewątpliwie dodawało samochodowi lekkości. Wytworne wnętrze i piękne, dwudrzwiowe nadwozie dodają Ślicznotce sznytu. Pomimo wyczerpującej kariery fi lmowej auto jest w pełni sprawne.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Kamil Durczok | dziennikarz | Mercedes | 500 SEC

Oceń artykuł:

4,40

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij