auto motor i sport poleca:

Lancia Ypsilon – Perełka

Poleć ten artykuł:

Osoba płci pięknej za kierownicą terenówki lub dostawczaka? Zdarza się. Z myślą o kobietach robi się jednak inne auta - takie, jak np. Lancia Ypsilon.

Lancia Ypsilon Zobacz całą galerię

Chyba nie ma kobiety, która nie obejrzałaby się za tą perełką na kołach. Ypsilon w wersji "B-colore" (dopłata 3200 zł) zaskakuje dwubarwnym nadwoziem. Z męskiego punktu widzenia dwa kolory wydają się zbędne, jednak kobiety mają inne zdanie. Czerwony będzie pasował do spódnicy, a beżowy do bluzki. Tu i ówdzie dodatki z białego złota, czyli chromy. Szprychowe, 16-calowe felgi z niskoprofilowymi oponami też przyciągają uwag ę, ale czy wysoki krawężnik w mieście nie jest dla nich zbyt poważnym wyzwaniem? Na szczęście konstruktorzy o tym pomyśleli stosując opony zabezpieczające krawędzie felg przed otarciem.

Wnętrze nawiązuje kolorystyką do nadwozia. Deska rozdzielcza pokryta jest w kilku miejscach beżową skórą. Czerwono- beżowe fotele są miękkie, przytulne i siedzi się na nich wysoko, wręcz za wysoko. Dla kobiet jest to zaleta - widoczność jak z bocianiego gniazda!

Zawieszenie zestrojono bardzo komfortowo i miękko, ale rodeo to nie jest sport dla kobiet, więc rozumiem również i to. Kierownic ę można obracać jednym palcem dzięki wspomaganiu dual drive i to też się paniom podoba. Wynalazek ten sprawia jednak, że układ kierowniczy nie jest precyzyjny i bezpośredni.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lancia | Ypsilon | hatchback | raport | test

Oceń artykuł:

3,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij