Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Mazda CX-5 i 5 kluczowych dla niej słów

Po 5 latach od rynkowe debiutu Mazda zaprezentowała nową generację modelu CX-5. Na pozór niewielkie zmiany sprawiły, że japoński kompaktowy SUV stał się jeszcze bardziej wyrazisty.

BP

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 125 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Gdyby w PL sprzedawano Mazdę 3 sedan z napędem 4x4 jak w Japonii, to bym się zastanowił. Skoro nie ma, to kupiłem CX5. Jak się mieszka w górach i jeździ zimą , to łatwo zrozumieć potrzebę posiadania takiego samochodu.
  ~czesio, 2017-03-30 10:12:12
 • avatar
  zgłoś
  Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem sukcesu takich aut jak prezentowane, czyli tzw. SUV'ów. W teren pojechać się tym nie da. Miejsca w środku tyle samo, bądź mniej, niż w sedanie. Bagażnik zwykle mniejszy. Ze względu na gabaryty i środek ciężkości prowadzą się gorzej, niż "zwykłe" osobówki, a do tego żłopią więcej paliwa. O co więc chodzi?. O napęd 4x4. Ale przecież taki jest już do nabycia w wielu sednach i czy jest to aż tak bardzo potrzebne? Może o wysoki prześwit i możliwość wjechania na krawężnik? No ale to dlaczego od razu nie kupić Land Rover'a Defendera. Nie rozumiem ale na tym polega urok, że każdy szuka tego, co mu osobiście odpowiada. Mam świadomość, że jestem w mniejszości, więc może to jednak ja czegoś nie rozumiem.
  ~Darek, 2017-03-29 11:02:31
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij