auto motor i sport poleca:

Podwójna odsłona

Poleć ten artykuł:

Nowe modele Volvo - V70 i uterenowione XC70 - awansowały do klasy wyższej średniej. Wszystko dzięki podobieństwu do prestiżowego S80.

Volvo V70 i XC70 Zobacz całą galerię

Nowe Volvo V70 zbudowano na płycie podłogowej większego S80. Sylwetka auta tchnie spokojem i komfortem, sport pozostał na uboczu. I tak też jest we wnętrzu, szeroko wykorzystującym elementy limuzyny S80. Fotele i trójdzielna kanapa są wygodne i obszerne, ergonomicznie rozmieszczone instrumentarium da się intuicyjnie obsłużyć, nie ma przytłaczającego nadmiaru przycisków, za to nie brakuje schowków. Praktyczność dominuje również za oparciem kanapy. Podwójna podłoga pojemnego bagażnika (575 l) ze schowkami, systemem uchwytów, szyn oraz siatek pozwala zamocować prawie każdy przedmiot.

Nowe V70 i XC70 zapewniają poziom bezpieczeństwa biernego taki, jaki gwarantuje S80. W komplecie poduszek powietrznych wyróżniają się wydłużone kurtyny skuteczniej chroniące dzieci. Z aktywnych wspomagaczy można mieć system ACC z radarem monitorującym odległość od poprzednika, zintegrowany z układem Collision Warning and Brake Support, ostrzegającym o nieuchronności kolizji i przygotowującym do niej, układ obserwowania pasów na drodze i zachowania kierowcy poprzez śledzenie stabilności jazdy oraz system ostrzegania o wyprzedzającym samochodzie (BLIS). Niestety, ten ostatni w mocnym deszczu często ostrzegał o znajdującym się w martwym polu widzenia samochodzie, którego tak naprawdę nie było.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volvo | V70 | XC70 | kombi | test

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij