auto motor i sport poleca:

Range Rover Evoque Coupé – powiew sportu

Poleć ten artykuł:

Za pomocą Evoque'a Range Rover sprawdza, na ile spodoba się jego nowy i nowoczesny styl. I jak? Świetnie! Na ulicy wszyscy odwracają głowy za ekstrawaganckim SUV-em - jeśli jakieś auto przykuwa dziś uwagę, to na pewno jest to Evoque.

Range Rover Evoque Zobacz całą galerię

Jeśli elegancko ubrany mężczyzna nagle zeskakuje z roweru, wyjmuje telefon i coś do niego krzyczy, to na pewno jest mocno zdenerwowany albo z jakiegoś powodu co najmniej niezadowolony. Nic z tych rzeczy. Młody yuppie uznał za stosowne przerwać jazdę, by przyjrzeć się Range Roverowi Evoque w kolorze Buckingham Blue i teraz obchodzi go dookoła, z podnieceniem wykrzykując do telefonu: "Słuchaj, właśnie go widziałem. Tak. Trzydrzwiowego. Wygląda po prostu super!". Potem kończy rozmowę, poprawia krawat i szczęśliwy odjeżdża w swoją stronę.

 

Evoque prowokuje tego rodzaju spotkania w jakiś magiczny sposób. Najnowsze dziecko Range Rovera w tych dniach trafia do pierwszych klientów, którzy mogą mieć powody do radości. Przecież będą obcować z najprawdziwszym dziełem sztuki - samochodem, który błyszczy nie za sprawą kilku odjazdowych bajerów, ale jest niepowtarzalny, elegancki i sportowy jako całość.

Prawdopodobnie Evoque tak bardzo rozpala zmysły, ponieważ do tej pory tylko raz odważono się połączyć elementy charakterystyczne dla nadwozia coupé z nadwoziem auta terenowego (BMW X6). Ktoś kto zobaczy małego Range'a na żywo, będzie musiał przyznać, że ta kombinacja w pełni się udała. Od gromady typowych kompaktowych SUV-ów - w rodzaju Audi Q3, BMW X1 czy Volkswagena Tiguana - najbardziej różni się Evoque w wersji coupé, z trzydrzwiowym nadwoziem (testowany przez nas i droższy o 4000 zł od odmiany z pięciorgiem drzwi). I co ważne - nie trzeba sobie na siłę tłumaczyć, że Evoque "ma w sobie coś", on po prostu podoba się od pierwszego spojrzenia.

Tagi: Range Rover | Evoque Coupé | Evoque | test

Oceń artykuł:

3,70

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij