auto motor i sport poleca:

Seat Ibiza – Eliksir młodości

Poleć ten artykuł:

Małe auto, ale niczego mu nie brakuje. Nową Ibizą Seat udowadnia, że małe samochody mogą dziś bardzo dużo. Znacznie więcej niż ich poprzednicy.

Seat Ibiza Zobacz całą galerię

Ibiza dla młodych - SportCoupé

Krótsza o 18 mm, niższa o 17 mm, z bagażnikiem mniejszym o 8 litrów - trzydrzwiowa Ibiza Sport- Coupé jest dedykowana młodszym nabywcom. Ani wnętrzem, ani wyglądem przodu nie różni się od modelu pięciodrzwiowego. Jej sportowy charakter podkreślają opadająca linia dachu i bardziej agresywnie zarysowany tył, wyraźnie ładniejszy od znanego z odmiany pięciodrzwiowej. Oczywiście, taki kształt ogranicza ilość miejsca nad głowami pasażerów tylnych siedzeń, również widoczność do tyłu jest nienadzwyczajna. Testowany Sport- Coupé z silnikiem 1.6 spalił średnio 6,8 litra benzyny na 100 kilometrów. Auto będzie w sprzedaży w Polsce od października. W przyszłości pojawią się dwie mocne wersje - FR i Cupra, napędzane mocno "podkręconymi" silnikami 1.4 TSI.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Seat | Ibiza | hatchback | test

Oceń artykuł:

3,70

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij