auto motor i sport poleca:

Suzuki Splash – Bogaty z domu

Poleć ten artykuł:

Nie poskąpiono mu niczego. Obszerne wnętrze i bogate wyposażenie nie są już w samochodowym przedszkolu czymś wyjątkowym, dlatego Splash wyróżnia się w inny sposób.

Suzuki Splash Zobacz całą galerię

Przed dekadą samochody segmentu A miały średnio 1,4 m wysokości. Chociaż w teorii były przystosowane do przewozu 4 a nawet 5 osób, w miarę komfortowe warunki podróżowania oferowały tylko na przednich fotelach. Z tyłu brakowało miejsca i na nogi, i nad głową. Teraz najmniejsze auta mają ok. 1,55 m wysokości, ale sporo jest też takich (jak Suzuki Splash czy Fiat Panda), których wysokość zbliża się do 1,6 m. W ciągu ostatnich 10 lat małe auta urosły znacznie także na długość - z około 3,5 metra do 3,7 m. Większy wzrost małych aut pozwolił konstruktorom wstawić do ich wnętrz fotele w kształcie krzeseł, które wymuszają pozycję bardziej wyprostowaną niż leżącą. Z kolei, większa długość aut umożliwiła oddalenie krzeseł od siebie, dzięki czemu nawet Splashem wygodnie podróżuje się w cztery osoby.  

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Suzuki | Splash | hatchback | test

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij