auto motor i sport poleca:

Tani bilet wstepu

Poleć ten artykuł:

Pokona utwardzone drogi i przejedzie po parku, ale trudny teren trzeba nim szeroko omijać. Za to wygląda jak Jeep i na nazwisko ma Jeep. Patriot daje szansę tym, którzy chcą się znaleźć w dżipowej rodzinie.

Jeep, Patriot Zobacz całą galerię

Jeep sam przyznaje, że w klasie zabawkowych SUV-ów pojawia się dość późno. Za to niemal od razu w dwóch wersjach, bowiem Patriot to inaczej ubrane rodzeństwo Compassa.

Ze specyficznym, odpustowym stylem Compassa zrywa jednak klasycznie stylizowane, kanciaste nadwozie nowego modelu. Typowe dla Jeepa "kwadratowe" proporcje przybliżają sylwetkę Patriota do nadwozia flagowego Commandera. I tak samo jak Commander, Patriot lepiej prezentuje się na żywo niż na papierze. Jeep liczy na to, że właśnie ten model zdobędzie dla marki nowych fanów, którzy później przesiądą się na Wranglery, Cherokee i Grand Cherokee.

Naturalną koleją rzeczy konsola została przejęta od Compassa. Ponieważ wokoło plastiku jest sporo, odbiór wnętrza mocno zależy od kolorów. Najlepsze wrażenie zrobiło szare (kombinacja kilku odcieni; jak na fotografii), które wygląda na proste, konkretne i odporne. Jeep podkreśla możliwości zabawy z przestrzenią ładunkową, oferując bagażnik o pojemności od 334 do 1277 l, standardowo dzielone i składane oparcie kanapy plus kładzione oparcie fotela pasażera. Nowinką jest podłoga bagażnika w formie ryflowanej płyty stalowej, z której każdego rodzaju brud zmywa się z prędkością światła.

r

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 110 700 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Jeep | Patriot | terenówka | test

Oceń artykuł:

4,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij