Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
BP BP

Test czytelników - Fiat 500C

W kolejnym odcinku cyklu "Czytelnicy oceniają" tym razem, bardziej czytelniczki sprawdzają, czy czerwony Fiat 500C przypadnie im do gustu.

Czytelnicy oceniają: Fiat 500C

Lato, kanikuła, słoneczko, zieleń i zefirek – więc może kabriolet? A jak kabriolet, to nie tylko otwierany dach, który wpuszcza do auta świeże powietrze, ale też uroda wszystkiego, co przez brak dachu mogą dostrzec w aucie przypadkowi przechodnie. Kabriolet to radość, uśmiech, wiatr we włosach, ale też wdychanie pełną piersią zapachów lata, a nie martwego powietrza przepuszczonego przez wyżymaczkę filtra przeciwpyłkowego.

Do oceny tak subtelnej i delikatnej materii, reprezentowanej przez wchodzącego właśnie na rynek Fiata 500C – model nieco specyficzny jak na kabriolet, bo dach nie składa się w całości, a jedynie w środkowej, brezentowej części – zaprosiliśmy więc tym razem wyłącznie panie. Piękne panie. Bo kabriolet bez kobiety w środku jest przecież zupełnie i absolutnie bez sensu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 55 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Fiat 500C to bardzo kobiecy samochód. Jest mały, łatwo się go prowadzi i jest stylowy. Nikt inny nie przetestuje go lepiej niż przedstawicielki płci pięknej.</p><br /><br /><a href="/testy/Czytelnicy-oceniaja-test-Fiat-500-500C,18827,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-01-26 15:40:33
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij