auto motor i sport poleca:

Używane Renault Kangoo: Wytrwały

Poleć ten artykuł:

Renault Kangoo od dziewięciu lat na rynku, nadal jest atrakcyjny dla poszukujących auta o większych możliwościach przewozowych.

Renault Kangoo Zobacz całą galerię

Podstawowy model (osobowy czy dostawczy) w porównaniu z konkurentami nie imponuje obszernością wnętrza czy ładownością, ale Kangoo występuje również w odmianie przedłużonej o 32,5 cm i w wersji o zwiększonej do 750 kg ładowności. Auto wykonywane jest też w dwóch odmianach uterenowionych, o zwiększonym prześwicie z napędem na przednią lub obie osie.

Kangoo, w przeciwieństwie do poprzednich małych furgonów Renault, nie jest zbudowane na bazie auta osobowego, lecz powstało od razu jako samochód dostawczy. Dzięki temu podwozie i nadwozie są przygotowane do intensywnej eksploatacji.

Proste zawieszenie ma dużą trwałość, nawet większą jak w porównywalnej wielkości autach osobowych. W przednim najszybciej zużywają się łączniki stabilizatora, choć ich trwałość sięga nawet 100 000 km. Nie są szczególnie drogie, komplet (dwie sztuki) kosztuje 100 zł. Jeszcze większe przebiegi wytrzymują sworznie zwrotnic. Tylne zawieszenie jest praktycznie bezawaryjne, można je uszkodzić jedynie nadmiernie obciążając auto przy jeździe po złych nawierzchniach. Wtedy zdarza się, że pęka jeden z czterech drążków skrętnych. Wymiana (drążek i robocizna) to 710 zł.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 450 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Kangoo

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij