auto motor i sport poleca:

Testy długodystansowe

Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190 KM - test długodystansowy na 50 000 km Testy długodystansowe

Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190 KM - test długodystansowy na 50 000 km

Nissan Pulsar ma przestronne wnętrze, niezłe wyposażenie, oszczędne silniki i nie wygląda źle, a mimo to nie potrafi przebić się do grona bestsellerów. Mamy pół roku, by ocenić czy Pulsarowi czegoś brakuje, czy po prostu brak mu tylko rynkowego szczęścia.

Opel Corsa - koniec testu na 50 000 km Testy długodystansowe

Opel Corsa - koniec testu na 50 000 km

Jeden przegląd, żadnej usterki i sporo miłych wspomnień – tak w skrócie można podsumować półroczny test Opla Corsy na dystansie 50 tys. km.

Test długodystansowy: Citroen C4 Cactus Testy długodystansowe

Test długodystansowy: Citroen C4 Cactus - start

To miło znaleźć w dzisiejszych czasach producenta, który wprowadza na rynek tak odważnie wyglądające modele. Citroen C4 Cactus przyciąga spojrzenia niczym Ferrari. Rozpoczynamy test.

Mercedes C200 W205 Testy długodystansowe

Mercedes Klasy C W205 - koniec testu

Mercedes Klasy C skończył już test na 50 tysięcy kilometrów. Doceniliśmy go za właściwości jezdne, niezłe osiągi i bajeczny komfort. Zobacz, jak Mercedes z silnikiem 2.0 turbo poradził sobie w teście długodystansowym.

Test długodystansowy: Citroen C4 Picasso Testy długodystansowe

Citroen C4 Picasso: Daliśmy się połknąć - koniec testu

Podobno samochodów na "f" się nie kupuje. Po przejechaniu Citroenem C4 Picasso 50 tys. km trudno jest nam się zastosować do tego powiedzenia. Oto wrażenia po 50 000 km.

Test długodystansowy: Opel Corsa Testy długodystansowe

Opel Corsa: Pierwszy wybór - początek testu

Przyjmujemy kolejnego "kolegę" na test długodystansowy. Silnik 1.4 turbo i czerwony kolor – nasza Corsa jest prawdopodobnie najszybsza w Polsce. Sprawdzamy, jak sprawdza się na początku 50-tysięcznego maratonu.

Seat Leon ST Testy długodystansowe

Seat Leon ST: Na mecie

Po 50 000 km przyszedł czas pożegnania naszego testowego Seata Leona ST. Po 6 miesiącach za kółkiem stwierdzamy, że auto pali mniej niż jego konkurenci. Niestety, traci sporo na wartości i bardzo smakuje mu olej.

Test długodystansowy: Skoda Rapid Spaceback Testy długodystansowe

Skoda Rapid Spaceback: Koszmar mechaników - koniec testu

Nasza testowa Skoda Rapid Spaceback lekko nie miała. Średnio pokonywaliśmy nią 280 km dziennie. Mimo to dała radę i nie zawiodła. Teraz przyszedł czas na podsumowanie testu długodystansowego.

Mercedes Klasy C W205 Testy długodystansowe

Mercedes Klasy C: Środek testu

Jesteśmy na końcówce testu długodystansowego Mercedesa Klasy C. Auto przejechało z nami już prawie 50 000 km. Zobacz, czy niemiecki sedan sprawiał nam problemy.

Test długodystansowy: Citroen C4 Picasso Testy długodystansowe

Citroen C4 Picasso: Na półmetku

Nasz testowy Citroen C4 Picasso pokonuje dzielnie kolejne kilometry. Powoli dobijamy do końcowej liczby 50 000 km. C4 daje nam się poznać jako komfortowy i oszczędny samochód.

Test długodystansowy Fiat 500L Trekking Testy długodystansowe

Test długodystansowy: Fiat 500L Trekking - meta

Za nami kolejny test długodystansowy. Po 50 000 km Fiatem 500L Trekking nie napotkaliśmy większych usterek. Nie sądź po pozorach – tak można podsumować długodystansowy test Fiata.

Seat Leon ST Testy długodystansowe

Seat Leon ST: Na półmetku

Nasz testowy Seat Leon ST pokonuje kolejne kilometry, zbliżając się do finalnych 50 000. Bardzo podobają nam się pełne światła LED oraz średnie spalanie.

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij