14 października na terenie warszawskiej hali Torwar odbędzie się długo oczekiwana impreza „Dakar w Polsce".
Zobacz również
Tego dnia na specjalne zaproszenie polskiego oddziału firmy Mitsubishi Motors - 12-krotnego zwycięzcy Dakaru i najbardziej utytułowanego producenta w historii tych zawodów - do Polski przyjedzie Stephane Peterhansel, 9-krotny tryumfator najtrudniejszego terenowego rajdu świata, czyli słynnego Dakaru.
Wraz z nim do Warszawy zawita dakarowy biwak z repliką zwycięskiego Mitsubishi Pajero Evolution, ciężarówką serwisową i innymi elementami, które pomogły zespołowi Mitsubishi sięgać po zwycięstwo.
W godzinach 12.00-14.00 impreza zostanie otwarta dla szerokiej publiczności, co da wielbicielom tego rajdu jedyną i niepowtarzalną okazję do rozmowy z tryumfatorem Dakaru i aktywnego spędzenia czasu w otoczeniu dakarowej scenerii i atrakcji.
W namiotach przeniesionych z piasków Sahary powstanie ruchomy serwis, kantyna, sypialnie dla członków zespołu i multimedialne centrum, które przybliży zwiedzającym historię Rajdu Dakar i wprowadzi w kulisy przygotowań do tego arcytrudnego maratonu.
Wielbiciele rajdów będą tu mogli podjąć walkę z czasem, uczestnicząc w konkurencji zmieniania koła Mitsubishi Outlandera na czas. Zwiedzający będą także mogli rywalizować w wyścigach zdalnie sterowanych samochodzików Mitsubishi Pajero Evolution na specjalnie przygotowanej terenowej trasie.
Na amatorów mocnych wrażeń czekać będą specjalne tory do ekstremalnej jazdy cross-country, prezentujące możliwości terenowe Mitsubishi Pajero i L200.
Źródło: Mitsubishi

Wasze opinie na forum
- Użytkownik WRC 22.09.2008, 16:08
Dakar w Polsce – już 14 października
rajdu nie ma ale widzę, że sposnorzy muszą odcinać kupony. i proszę - pare




















To już 5 lat!
Pirelli w "Brazylli"
