Suzuki bardzo starannie przygotowuje swoją pierwszą dużą limuzynę. Ostatnio takie auto, prawie niezakamuflowane, zostało przyłapane na torze Nurburgring!
Zobacz również
Nazywa się Kizashi i do salonów sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku. Suzuki coraz bardziej odsłania swoją limuzynę. Na zdjęciach widać wyraźnie już jej kształty, łącznie z rysunkiem lamp.
Auto ma powstawać w japońskiej fabryce Suzuki, w miejscowości Sagara. Kizashi będzie konkrentem na amerykańskim rynku dla Toyoty Camry, czy Chevroleta Malibu.
Pod maską auta mają pracować silniki o mocy przynajmniej 150 koni mechanicznych. Podstawowa jednostka napędowa ma cztery cylindry i 2,3 litry pojemności skokowej. Najmocniejsza, 3,6-litrowa V-szóstka rozwija pomiędzy 280 a 300 koni mechanicznych i wyposażona jest w sześciostopniową automatyczną skrzynię biegów.
Źródło: Automedia
Wasze opinie na forum
Ten artykuł nie został‚ jeszcze skomentowany.Bądź pierwszy i wypowiedz się w dyskusji!




















Opel Vectra II
Mocne uderzenie
