Wydarzenia

Jeep Renegade Wydarzenia

Ceny Jeepa Renegade ujawnione: baby Jeep zaskakuje wyposażeniem i stylem

Wystarczy jeden rzut nawet niewprawnego oka, żeby wiedzieć, która marka jest odpowiedzialna za stworzenie tego niewielkiego SUV-a. Legendarny grill to najważniejszy atrybut każdego Jeep-a, ale designerskich smaczków jest tutaj więcej.

Nowa Skoda Fabia Kombi Wydarzenia

Nowa Skoda Fabia Kombi zjeżdża z taśmy produkcyjnej

W czeskiej Mlada Boleslav rozpoczęto produkcję nowej Skody Fabii Kombi. Pierwsze sztuki wyjadą na ulicę na początku przyszłego roku.

Rekord Mazdy 6 24h Wydarzenia

Rekord Mazdy 24h

24h jazdy z wciśniętym do podłogi pedałem gazu. Wcale nie taka prosta sprawa. Udało się. Pobiliśmy rekord świata Mazdą 6. Oczywiście nie sami.

General Motors Wydarzenia

Producenci aut zatrzymali sprzedaż w Rosji

General Motors, Audi, Jaguar i Land Rover wstrzymali sprzedaż swoich samochodów w Rosji. Powodem jest drastyczny spadek Rubla.

Rekord Nissana najdłuższy drift Wydarzenia

Nissan ustanawia rekord Guinnessa w kategorii „najdłuższy drift w tandemie”

28,52 km - tyle wynosi długość driftu, wykonanego przez dwa, jadące synchronicznie Nissany 370Z. To światowy rekord.

Alfa Romeo 159 Wydarzenia

Alfa Romeo szykuje nowe, mocne silniki

Alfa Romeo wraz z zaprezentowaniem nowych, długo wyczekiwanych modeli, wprowadzi również zupełnie nowe silniki. Będą diesle i benzyny, wszystkie z charakterem. 

Xavier Panseri Wydarzenia

Wywiad z Xavierem Panseri

Rajdami zaraził się od wujka, potem zaczął budować własne rajdówki. Woli coś naprawiać niż sam się ścigać. Mimo to dziś wygrywa rajdy, siedząc obok Bryana Bouffiera. Rozmawialiśmy z jego pilotem Xavierem Panseri.

Zapowiedź nowej Acury NSX Wydarzenia

Acura NSX już gotowa!

Model produkcyjny nowej supersportowej Acury NSX jest już gotowy. Oficjalna premiera przygotowana jest na styczniowy salon w Detroit.

Wydarzenia

Limitowana seria Aston Martin Works 60th Anniversary

Aston Martin Vanquish pojawi się w nadzwyczaj krótkiej serii na 60 urodziny działu Aston Martin Works. Będzie szybko, ekskluzywnie.

Hyundai Sonata Hybrid 2015 Wydarzenia

Nowy hybrydowy Hyundai Sonata wyjedzie na ulice

Nowa hybryda Hyundaia będzie pierwszym autem typu plug-in koreańskiego producenta w roku 2015. Nowa Sonata Hybrid jest autem z serii Blue Drive.

Remote Valet Parking Assistant BMW Wydarzenia

Nowe systemy bezpieczeństwa i parkowania w BMW

BMW w Las Vegas testuje systemy bezpieczeństwa, które obserwują to, co się dzieje w obrębie 360o . Drugi system sam wyszuka wolne miejsce i sam zaparkuje na parkingu wielopoziomowym. Wszystko to w BMW i3.

Koncept Infiniti Q60 Wydarzenia

Koncept Infiniti Q60

Infiniti daje nam przedsmak nowego modelu coupe o nazwie Q60. Infiniti Q60 ma zostać w całości pokazane na styczniowym salonie w Detroit.

auto motor i sport przedstawia