auto motor i sport poleca:

Wydarzenia

Aston Martin DB9 - żegnamy mistrza Wydarzenia

Aston Martin DB9 - żegnamy mistrza

Model DB9 na rynku pojawił się 13 lat temu, debiutując na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. W tym roku pojawił się następca - DB11. Mury fabryki w Gaydon "za chwilę" opuści ostatnie 9 egzemplarzy DB9, które przygotował dział specjalny "Q".

Graham – przeżyje każdy wypadek Wydarzenia

Graham – przeżyje każdy wypadek

Wygląda trochę jak przybysz z innej planety. Oto najtwardszy człowiek na świecie, który przetrwa każdy wypadek samochodowy. 

Toyota testuje Yarisa WRC Wydarzenia

Toyota testuje Yarisa WRC

Japoński producent wchodzi w ostatni etap testów rajdowej wersji Yarisa w specyfikacji WRC. Auto już w przyszłym roku pojawi się na odcinkach specjalnych.

Bentley Bentayga - StarTech jako pierwszy Wydarzenia

Bentley Bentayga - StarTech jako pierwszy

Firma StarTech jako pierwsza pokazała zmodyfikowanego Bentleya Bentaygę. Niebieski lakier, czarne dodatki to wizytówka zmian od StarTecha.

1. Międzynarodowy Zlot Cabrio - już 6-7 sierpnia w Gnieźnie! Wydarzenia

1. Międzynarodowy Zlot Cabrio - już 6-7 sierpnia w Gnieźnie!

Już za niecałe dwa tygodnie do pierwszej stolicy Polski zawitają goście z całej Europy. To co będzie ich łączyć to pasja do samochodów z otwartym dachem. W ramach zlotu kabrioletów przewidziano wiele atrakcji.

BMW X5 2018 - tak może wyglądać nowa generacja Wydarzenia

BMW X5 2018 - tak może wyglądać nowa generacja

Obecna generacja BMW X5 na rynku jest obecna od 2013 roku. Kolejne X5 ma pojawić się najwcześniej w 2018 r., a my już dziś mamy pierwsze szkice tego jak może wyglądać czwarta generacja BMW X5.

McLaren F1 - doczekamy się następcy? [aktualizacja] Wydarzenia

McLaren F1 - doczekamy się następcy? [aktualizacja]

Wielu sądzi, że kultowy McLaren F1 doczekał się następcy w postaci modelu P1. Jednak teraz będą oni musieli nieco przetasować swoje osądy. Oto okazuje się, iż producent z Woking za dwa lata wprowadzi na rynek trzy miejscowe hiper auto, które nawiązywać będzie do F1.

Głośniki zamiast wydechu - jak to działa? Technika

Głośniki zamiast wydechu - jak to działa?

Rasowy bulgot, czy raczej gwizd? Miarowy pomruk, czy może ciche posykiwanie? Dźwięk silnika potrafi budzić emocje, mówi o prędkości i przyspieszeniu. Nie każdy może brzmieć jak rasowa „V8”, ale są sposoby, żeby wymusić to na silniku sztucznie.

Alfa Romeo 4C - czy pojawi się następca? Wydarzenia

Alfa Romeo 4C - czy pojawi się następca?

Jak donoszą amerykańskie media sprzedaż Alfy Romeo 4C za oceanem jest bardzo rozczarowująca. Z tego powodu może okazać się, że niedługo koncern Fiata zaprzestanie produkcji tego modelu.

Niemcy: Czarne skrzynki w samochodach obowiązkowe Wydarzenia

Niemcy: Czarne skrzynki w samochodach obowiązkowe

Już za kilka lat na drogach pojawią się legalne, autonomiczne samochody. Niemiecki rząd nie ma nic przeciwko wprowadzeniu takich pojazdów na drogi. Pod warunkiem, że zostaną wyposażone w obowiązkowe "czarne skrzynki".

Brexit: GM wycofuje się w Wysp? Wydarzenia

Brexit: GM wycofuje się w Wysp?

Wszystko wskazuje na to, że General Motors będzie pierwszym producentem samochodów, który wycofa się z działalności na terenie Wysp Brytyjskich ze względu na wyjście tego kraju z Unii Europejskiej. 

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera Wydarzenia

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera

Śmiało można stwierdzić, ze wprowadzenie na rynek Bentaygi było dla Bentleya strzałem w dziesiątkę. Starszyzna zwykła mawiać - kuj żelazo póki gorące. Dlatego w Crewe wpadli na pomysł jak zwiększyć zyski za pomocą szyldu Bentley Bentayga. Obrzydliwie bogaci sympatycy wędkowania mogą zakupić specjalne auto z ręcznie wykonanym zestawem do połowów.

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij