auto motor i sport poleca:

Wydarzenia

Zapowiedź Bugatti Chirona Wydarzenia

Bugatti Chiron - oficjalna zapowiedź

Do sieci wyciekły oficjalne prospekty, skierowane do indywidualnych klientów następcy Veyrona czyli Bugatti Chiron.

Akcja marketingowa Opla Wydarzenia

Złota plama Opla. Dziwaczna akcja marketingowa

Od jakiegoś czasu w największych miastach Polski można znaleźć bilbordy, przedstawiające nową Astrę z dziwną, złotą plamą. Zastanawiasz się o co tu chodzi? Dotarły do nas ciekawe informacje w tej sprawie.

Hołowczyc wygrywa sprawę z policją Wydarzenia

Hołowczyc wygrywa sprawę z policją

Krzysztof Hołowczyc 29 października 2013 na drodze ekspresowej znacznie przekroczył prędkość, ale odmówił przyjęcia mandatu. Okazuje się, że wygrał. Zobacz, jak potoczyła się cała sprawa.

Aston Martin Vulcan Wydarzenia

Oto pierwszy Aston Martin Vulcan!

Wcześniej widziałeś go prawdopodobnie na targach lub na wizualizacjach. Teraz jeden z 24 wyprodukowanych egzemplarzy został dostarczony do salonu w USA.

Porsche Cayman GT4 Clubsport - szaleństwo na torze Wydarzenia

Porsche Cayman GT4 Clubsport - szaleństwo na torze

Porsche Cayman GT4 w momencie debiutu zebrało bardzo pozytywne recenzje. Porsche postanowiło pójść za ciosem, dając swoim klientom możliwość zamówienia wersji typowo pod zabawę na torze wyścigowym. Oto Cayman GT4 Clubsport.

Pagani Zonda F Wydarzenia

Pagani Zonda - Włosi odnowili wyjątkowy egzemplarza auta

Włoska marka Pagani odrestaurowała bardzo ciekawy egzemplarz Zondy C12. Samochód ma na na swoim koncie przebieg, który na próżno możemy szukać w innych super sportowych autach.

Paul Walker Wydarzenia

Ojciec Paula Walkera składa pozew przeciwko Porsche

Mimo że wypadek, w którym zginął Paul Walker w Porsche Carrera GT miał miejsce dwa lata temu, sprawa nie ma końca. Teraz pozew przeciwko niemieckiej marce składa ojciec zmarłego aktora.

Trabant 1.8 Turbo Wydarzenia

Trabant 1.8 Turbo - najfajniejszy "trabi" świata?

"Zemsta Honeckera", "Mydelniczka", czy "Karton" - to znane i kąśliwe przezwiska poczciwego Trabanta. Ale ten egzemplarz trzeba wziąć na poważnie. Oto Trabant z silnikiem 1.8 Turbo.

Porsche Classic Centre Wydarzenia

Porsche Classic Centre - pierwszy taki salon

Porsche sięga do swojego dziedzictwa i otwiera pierwszy na świecie salon z klasycznymi modelami. Witamy w Porsche Classic Centre.

BMW Serii 5 2017 Wydarzenia

BMW Serii 5 2017 - co wiemy o nowej "piątce"

Najnowsza generacji BMW Serii 5 (F10) ma już prawie sześć lat. Przeszła już facelifting i najwyższy czas na wprowadzenie nowego modelu. Ten ma pojawić się już jesienią przyszłego roku. Oto, co wiemy o nadchodzącym BMW 5.

Koenigsegg Agera RS - rusza produkcja wyjątkowej sztuki Wydarzenia

Koenigsegg Agera RS - rusza produkcja wyjątkowej sztuki

Szwedzka marka po kilku miesiącach od premiery rozpoczyna montaż wyjątkowego egzemplarza modelu Agera RS. Produkcja tego auta została mocno ograniczona.

Floyd Mayweather i C450 AMG syna Wydarzenia

Floyd Mayweather zrobił wyjątkowy prezent synowi

Floyd Mayweather w dowód miłości do syna postanowił mu podarować "skromne" i niezbyt ekstrawaganckie auto. W końcu Koraun ma tylko 16 lat. Wybór padł na Mercedesa C450 AMG.

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia