Wydarzenia

Mazda 6 2015 Wydarzenia

Odświeżone Mazdy 6 i CX-5

Na targach w LA obok nowej Mazdy CX-3, japoński producent wystawia jeszcze dwa modele po liftingu. Odświeżenia doczekały się Mazda 6 i CX-5.

Mercedes-Maybach Klasy S Wydarzenia

Mercedes-Maybach Klasy S - ekskluzywność dla wybrednych

Marka Maybach już nie istnieje, ale Mercedes postanowił zrobić z niej pod-markę. Teraz Mercedes Klasy S z dopiskiem "Maybach" oznacza jeszcze więcej ekskluzywności, luksusu i przestrzeni na nogi.

Audi A7 Sportback h-tron quattro Wydarzenia

Audi A7 Sportback h-tron quattro - wodorowe quattro

Na targach motoryzacyjnych w Los Angeles wysyp aut wodorowych. Nie ma się co dziwić, producenci aut wszędzie szukają alternatywnych źródeł energii. Audi oferuje swoją sportową limuzynę A7 Sportback h-tron quattro i chwali się, że to jedyne auto 4x4 z napędem wodorowym.

Volkswagen Golf Variant HyMotion Wydarzenia

Volkswagen Golf Variant HyMotion - wariant na wodór

Obok szybkiego Golfa R, Volkswagen zaprezentował także ekologiczną odmianę Golfa Varianta HyMotion. Dzięki wodorowemu wariantowi, Golf oferuje niemal wszystkie źródła napędu znane dziś w motoryzacji.

VW Golf R Variant Wydarzenia

Volkswagen Golf R Variant - tatusiowy pogromca GTI

Kolejna gorąca nowość z targów motoryzacyjnych w Los Angeles. Na rynek wjeżdża pierwszy w historii VW Golf R w nadwoziu kombi.

Nowa Mazda CX-3 Wydarzenia

Nowa Mazda CX-3 debiutuje w LA

To będzie już piąty model z gamy samochodów wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii KODO. Na targach w Los Angeles debiutuje mały crossover Mazdy, model CX-3.

Ford Mustang GT350 Shelby Wydarzenia

Ford Mustang GT350 Shelby

Wprawdzie nie tak mocny jak ten Kena Blocka, ale ponad 500 KM to też niemało. Ford Mustang GT350 Shelby powraca.

Bentley Grand Convertible Wydarzenia

Nowy Bentley Grand Convertible

To najbardziej zaawansowany, wyrafinowany i elegancki kabriolet Bentleya. Na rynku praktycznie jest bezkonkurencyjny. Oto nowy Bentley Grand Convertible.

Gymhana 7 Ken Block Wydarzenia

Gymkhana 7 z Kenem Blockiem już jest!

Też Fordem, ale tym razem Mustangiem, szalał Ken Block po ulicach Los Angeles. Zobaczcie niesamowity filmik!

Podróż do akrtyki Wydarzenia

Podróż do Arktyki: Wrota Arktyki

W 4 dni przejechaliśmy czteronapędowym Volkswagenem ponad 1800 km. Sącząc gorącą kawę i słuchając muzyki ze smartfona, w ogóle nie zauważaliśmy przenikliwego zimna, panującego na zewnątrz. No, chyba że trzeba było pomachać łopatą...

BMW Art Cars Wydarzenia

BMW Art Cars: Vive la couleur

Jedne są techniczne, inne surrealistyczne, jeden albo dwa wyglądają jak oddane dzieciakom z flamastrami. Obrazy na kołach, czyli BMW Art Cars.

Nowe Renault Espace Wydarzenia

Renault Espace: Efekt ewolucji

Już nie jako van, ale crossover. Renault Espace zmienia imaż na bardziej stylowy, ale zachowuje przy tym cechy auta praktycznego i rodzinnego.

auto motor i sport przedstawia