Wydarzenia

Tak może wyglądać Volkswagen Golf po faceliftingu Wydarzenia

Tak może wyglądać Volkswagen Golf po faceliftingu

Powoli zbliża się czas odświeżenia króla kompaktów. Przyszłoroczny Volkswagen Golf może upodobnić się do Passata i na pewno wzbogaci się o nowe technologie. 

Nowe Audi A4 przeciek zdjęć Wydarzenia

Czyżby wyciek zdjęć Audi A4 na 2016 rok?

W sieci pojawiły zdjęcia z katalogu, przedstawiające nowe Audi A4. Czy tak będzie wyglądało nowe auto z Ingolstadt?

Nowe Volvo V60 Cross Country Wydarzenia

Polskie ceny Volvo V60 Cross Country

Uterenowione kombi są dziś modne. Jedną z pierwszych marek, która wprowadziła taki model do oferty było Volvo. Teraz do polskich salonów wjeżdża pseudoterenowe Volvo V60 Cross Country. Znamy jego ceny.

Vauxhall VXR Wydarzenia

Zmiany w przepisach: Od dziś możliwa rejestracja "anglika"

Dziś w życie wchodzi ustawa umożliwiająca rejestracje samochodów z kierownicą po prawej stronie. Taką decyzję wymusiła na Polsce Unia Europejska. Czy to dobry pomysł?

Toyota Prius na rok 2016 w kamuflażu Wydarzenia

Toyota Prius na rok 2016 w kamuflażu

Japończycy przeprowadzają już testy spodziewanego na rok 2016 następnego wcielenia najpopularniejszej hybrydy na świecie. Nowa Toyota Prius już jeździ w kamuflażu. 

Cyfrowe muzeum Seata wysoko nad ziemią Wydarzenia

Cyfrowe muzeum Seata wysoko nad ziemią

W Barcelonie powstał projekt cyfrowego muzeum Seata. Budynek mający pokazywać historię i wskazywać kierunek rozwoju hiszpańskiej marki jest wspólnym dziełem trójki młodych projektantów. 

Salon Chryslera Wydarzenia

Jakie auto kupić do 80 tys. zł - doradzamy

Szukamy auta dla Pana Wojciecha. Przejeżdża nawet 50 000 km rocznie, szuka auta dynamicznego, ale nie zużywającego za wiele paliwa. Doradzamy, co kupić.

Czy to przyszłe Audi TT RS? Wydarzenia

Czy to przyszłe Audi TT RS?

Wydaje się, że zapowiadane na przyszły rok Audi TT RS przechodzi już testy na drogach publicznych. Niby wygląda jak TTS, ale coś nam podpowiada, że to wilk w owczej skórze. 

Shell Eco Marathon 2015: Setki kilometrów na litrze paliwa Wydarzenia

Shell Eco Marathon 2015: Setki kilometrów na litrze paliwa

Polscy studenci z Politechniki Łódzkiej i Politechniki Warszawskiej odnieśli spore sukcesy w tegorocznym Shell Eco Marathon. Zbudowane przez nich pojazdy przejechały setki kilometrów na jednym litrze paliwa! 

Mercedes-AMG A45 po faceliftingu nadjeżdża! Wydarzenia

Mercedes-AMG A45 po faceliftingu nadjeżdża!

Mercedes-AMG A45 - oto pełna nazwa hot hatcha z gwiazdą na masce. Choć jego premiera dopiero we wrześniu, to już teraz przyłapano go "ubranego" w kamuflaż. 

Złomowisko Citroen DS Wydarzenia

Zmiany w przepisach: Koniec podatku od recyklingu

Senat podpisał nowelizację ustawy o podatku od recyklingu. Znosi ona wymaganą do tej pory opłatę w wysokości 500 zł, ale nakłada na importerów nowe obowiązki. Zobacz, co dokładnie się zmieni.

Nowy DS 5 Wydarzenia

Pierwszy salon marki DS w Polsce

1 czerwca minie dokładnie rok od kiedy marka DS odłączyła się od rodzinnego Citroena. DS nadal pozostaje we francuskim koncernie, ale pod osobnym "kloszem". Wczoraj odbyło się otwarcie pierwszego salonu tej marki w Polsce.

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia