Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

1.2 miliona aut Skody z nielegalnym oprogramowaniem - Afera w VW

Aut Skody z legendarnym już oprogramowaniem naliczono 1.2 mln. Właściciele tych pojazdów zapewne wkrótce będą musieli zjawić się w serwisie.

Nowa Skoda Superb

Po ujawnieniu liczby aut z felernym oprogramowaniem silnika przez Volkswagena i Audi, przyszedł czas na producenta z Czech. Skoda podaje, że ok. 1.2 mln samochodów z silnikami Diesla posiada ten problem. Do kompletu brakuje jedynie Seata, który zapewne ogłosi niedługo komunikat w tej sprawie.

Wszyscy właściciele zapewne wkrótce otrzymają zaproszenie do serwisu na darmowe usunięcie usterki. Volkswagen zapowiedział, że bierze odpowiedzialność za naprawę feleru i zapewne dotyczy to wszystkich marek.

Pod lupę wzięto też większy silnik, 3.0 TDI. Nie wykluczone, że wkrótce także Porsche ogłosi akcję serwisową. Sześciocylindrowy diesel pracuje pod maską m.in. modelu Cayenne.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Do sieci spływają kolejne dane od producentów, dotyczące liczby samochodów z nielegalnym oprogramowaniem. Po Audi i VW przyszedł czas na rachunek Skody.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/1-2-miliona-aut-Skody-z-nielegalnym-oprogramowaniem-Afera-w-VW,20819,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-09-29 10:59:15
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij