auto motor i sport poleca:

2 Ferrari Michaela Schumachera na sprzedaż

Poleć ten artykuł:

Garage Zenith wystawił na sprzedaż dwa Ferrari, które w przeszłości należały do Michaela Schumachera - Enzo Ferrari i FXX.

Zobacz całą galerię

Oba modele Schumacher dostał w ramach podziękowań marki za wkład w jej rozwój i dobry image.

Czerwone Enzo ma przejechane 8500 km i w różnych miejscach zdobią go podpisy różnych znanych ludzi, np. pod maską swój autograf złożył szef Ferrari Luca di Montezemolo.

Model FXX z Zenith Garage jest jedynym na świecie z czarnym lakierem zdobiącym jego nadwozie. Schumacher nie najeździł nim wiele, zaledwie 900 km. W końcu FXX nigdy nie otrzymał homologacji drogowej.

Enzo jest do kupienia za około 1,47 mln dolarów, FXX natomiast za około 2,67 mln dolarów.

Tagi: Michael Schumacher | Ferrari | Enzo | FXX

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (3)

Samuraj, 26 czerwca 2013, 22:15

Ponad 8 milionów za FXX - tutaj byle jaka kumulacja nie pomoże. :P

eri, 26 czerwca 2013, 16:38

I dobrze - kołpaki rzecz wstrętna (bez względu do czego doczepione). Zawsze można spróbować szczęścia w kolekturze ;) , aczkolwiek sens posiadania takiego cuda w Polsce i "taczania" go po rodzimych asfaltach uważam za lekki surrealizm :)

airmatic, 26 czerwca 2013, 15:13

Świadomość, że w kabinie unosi się zapach wielkiego mistrza F1 (nie, nie jego bąków :D) sprawia, że chyba pójdę sprawdzić swoje oszczędności. Nie starczyło mi ostatnio na nowe kołpaki :rofl:, ale można chyba pomarzyć - nie? :morda: 
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij