auto motor i sport poleca:

20 wyjątkowych M3-jek

Poleć ten artykuł:

BMW M3 Frozen Black Edition Zobacz całą galerię

19 z nich trafi do klientów, natomiast ostatnia sztuka ma być przeznaczona na różnego rodzaju wystawy, salony oraz imprezy. Osoby chcące kupić to wyjątkowe BMW muszą przygotować 79 650 dolarów, a co dostaną za taką sumę? Sportowe coupe w czarnym, matowym lakierze i z mocnym silnikiem V8 o pojemności 4.4-litra, który legitymuje się mocą 414 KM. Motor został zestawiony z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów DCT i nie ma możliwości kupienia wersji z "manualem". Nie cierpią na tym jednak osiągi, bowiem przyspieszenie do 97 km/h trwa zaledwie 4,5 sekundy.

Prezentowane M3 odznaczać ma się bogatym wyposażeniem. Na pokładzie znajdziemy mm.in. świetny system audio i wysokogatunkową czarną skórę Novillo z kontrastującymi czerwonymi przeszyciami. Z zewnątrz zaś uwagę przykuwają felgi pochodzące z modelu M3 GTS, oczywiście polakierowane na czarno.

Dostawy do potencjalnych nabywców mają się rozpocząć pod koniec czerwca i skończyć pod koniec lipca. I jak wszystkie limitowane wersje BMW - rozejdą się błyskawicznie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M3 | Frozen Black | tuning

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij