auto motor i sport poleca:

204 KM w małym Peugeocie

Poleć ten artykuł:

Jak donosi brytyjski Autocar, pod koniec przyszłego roku powinniśmy zobaczyć superostrą odmianę Peugeota 208. Pokazana zostanie w kilka miesięcy po premierze zwykłego następcy 207-ki, którą zaplanowano na połowę przyszłego roku.Odmiana ta w zależności od rynku ma mieć w nazwie literki GTI lub RC. Napędzana będzie 1,6-litrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym, montowanym m.in. w Citroenie DS3, czy Mini Cooperze. GTI będzie podobno dostępne w dwóch wersjach - słabszej, o mocy 154 KM i mocniejszej, prawdopodobnie GTI Racing - 204-konnej. W tej ostatniej ma być godnym przeciwnikiem prawdopodobnie najostrzejszego malucha, dostępnego dziś na rynku - Renault Clio RS. Francuski producent chce tym modelem nawiązać do lat świetności, kiedy to model 205 GTI był szczytem marzeń każdego młodego fana szybkiej jazdy.

Jak będzie wyglądać nowa 208-ka - tego Francuzi zdradzić nie chcą. Pozostaje nam więc wizja artysty, pożyczona od Autocara.

208 GTI

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Peugeot | 208

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij