auto motor i sport poleca:

207 po zmianach – galeria zdjęć

Poleć ten artykuł:

Peugeot 207 Zobacz całą galerię

"Dwieściesiódemka" dostępna jest w trzech różnych odmianach nadwoziowych - jako3- i 5-drzwiowy hatchback, coupe-kabriolet CC oraz kombi. Wszystkie z nich zyskały nieco zmieniony przód z nowym, mniejszym wlotem powietrza w zderzaku oraz halogenami umieszczonymi w nieco innym miejscu niż do tej pory.

W tylnych lampach hatchabacka i CC pojawiły się zaś diody typu LED, natomiast lampy kombi pozostały bez zmian. Peugeot wraz z modernizacją 207 zdecydował się na zastosowanie trzech całkowicie nowych wzorów felg aluminiowych o rozmiarach 15, 16 i 17 cali. W ofercie są też dwie nowe barwy nadwozia - Inari Blue oraz Erythean Red.

W kabinie pasażerskiej zastosowano nowe materiały wykończeniowe oraz zmieniony, łatwiejszy w obsłudze panel klimatyzacji. Standardem w autach wyposażonych w silniki spełniające normę emisji spalin Euro 5 jest wskaźnik podpowiadający, na którym najlepiej biegu jechać, by uzyskać jak najniższe spalanie.

Peugeot chwali się, że każda z dwunastu jednostek napędowych dostępnych w 207 napędowych została zoptymalizowana pod kątem zużycia paliwa. Auto otrzyma też nowe wyposażenie dodatkowe w postaci na przykład systemu multimedialnego z gniazdem typu USB oraz Bluetoothem.

Debiut zmodernizowanego Peugeota 207 nastąpi na wrześniowym salonie samochodowym we Frankfurcie.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 397 900 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Peugeot | 207 | 207 SW | 207 RC | 207 CC | facelifting | Frankfurt Motor Show 2009 | lifting

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij