auto motor i sport poleca:

245 KM w Seacie Exeo ST

Poleć ten artykuł:

JE DESIGN Seat Exeo ST Zobacz całą galerię

Zmiany obejmują nie tylko wygląd nadwozia i wnętrza, ale też modyfikacje zawieszenia oraz jednostek napędowych. Ich celem jest nadanie autu sportowego wyglądu, dlatego też w nadwoziu pojawiły się nowe wlot powietrza do chłodnicy, przedni i tylny spoiler oraz dokładki progów.

Projektanci z JE DESIGN poszli na całość i z tyłu zamontowali dwie podwójne końcówki układu wydechowego. Auto porusza się teraz na 19-calowych felgach aluminiowych, obutych w opony o rozmiarze 235/35. Za lepsze prowadzenie Seata Exeo ST odpowiadają także nowe sprężyny, zbliżające nadwozie do asfaltu o 35 mm.

Pod maską również dzieje się wiele nowego. I tak na przykład 2-litrowy silnik TDI, rozwijający seryjną moc 170 koni mechanicznych, po kuracji w JE DESIGN wytwarza 215 koni mechanicznych, a jego maksymalny moment obrotowy wzrósł z 350 do 410 Nm.

Najmocniejsza benzynowa jednostka napędowa, czyli 2.0 TFSI, po zmianach wypluwa z siebie 245 zamiast 200 koni mechanicznych i maksymalny moment obrotowy 355 zamiast 280 Nm. Koszt tych przeróbek to 1 379 Euro.

Wewnątrz za 1 599 Euro JE DESIGN może zamontować skórzane fotele, które za dodatkową opłatą, mogą być podgrzewane i wyposażone w system masażu z aż 12 programami!

Na zdjęciach zaprezentowany jest model zaopatrzony we wszystkie oferowane przez JE DESIGN dodatki. Oczywiście, każdy z właścicieli Seata Exeo ST może kształtować wygląd swojego samochodu indywidualnie.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Seat | Exeo ST | tuning | JE DESIGN

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij