auto motor i sport poleca:

28 nielegalnych imigrantów w Fiacie Ducato

Poleć ten artykuł:

W Szklarskiej Porębie policja zatrzymała dostawczy samochód, w którym przewożono na stojąco 28 stłoczonych, nielegalnych imigrantów pochodzących prawdopodobnie z Syrii. 

Być może sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że do jeleniogórskiej policji trafiło zawiadomienie o tym, jakoby kierowca dostawczego Fiata Ducato był pod wpływem alkoholu. Kiedy funkcjonariusze zlokalizowali podejrzane auto i chcieli zatrzymać je do kontroli, kierowca Fiata najpierw zwolnił, by zaraz gwałtownie przyśpieszyć i zacząć uciekać.

Funkcjonariusze rzucili się w pościg za kierowcą, który jednak po jakimś czasie zrezygnował z ucieczki samochodem, porzucił auto i zdołał uciec o własnych siłach. Jak zeznaje oficer prasowy jeleniogórskiej policji, Edyta Bagrowska, jego poszukiwania wciąż trwają.

Jednak okazuje się, że głównym problem nie jest zbiegły kierowca, ale to, co znaleziono w porzuconym aucie. W Fiacie Ducato policja znalazła 28 osób, w większości mężczyzn stłoczonych i transportowanych na stojąco. Informacje te nie są jeszcze potwierdzone, ale jest duże prawdopodobieństwo, że nielegalni imigranci pochodzą z Syrii. Tożsamość uchodźców ustalana jest obecnie przez straż graniczną.

To już nie pierwszy przypadek przewożenia nielegalnych imigrantów w takich warunkach. Wcześniej informowaliśmy Was o grupie wietnamskich uchodźców, którzy próbowali przedostać się na teren Anglii w bagażnikach włoskich limuzyn.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 778 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, minibus-4, mixt-4, rama-2, skrzynia-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: kontrola auta | policja | Fiat | Ducato

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij