auto motor i sport poleca:

40 sztuk na 40-lecie!

Poleć ten artykuł:

Mini Cooper S Arden Zobacz całą galerię

Auto wyróżnia się 18-calowymi kołami, chromowanym wlotem powietrza do chłodnicy oraz wstawką w tylnym zderzaku z siatki wykonanej ze stali nierdzewnej.

Wnętrze, dotknięte "ręką" Ardena, stało się bardzo komfortowe. Niemal wszystko, co się dało, zostało wykończone dwukolorową, szytą ręcznie skórzaną tapicerką. Pojawiła się więc ona na desce rozdzielczej, fotelach, drzwiach oraz na kierownicy.

Jak to w tuningu zazwyczaj bywa, 1,6-litrowa, turbodoładowana, 175-konna jednostka napędowa Mini także doczekała się przeróbek. Zmieniona elektronika, nowy intercooler, sportowy katalizator oraz układ wydechowy ze stali nierdzewnej zaowocowały dodatkowymi 40 końmi mechanicznymi i 50 Niutonometrami maksymalnego momentu obrotowego.

W miejsce i tak już sztywnego zawieszenia, pojawiło się jeszcze bardziej sportowe, a seryjne zaciski hamulcowe z przodu zastąpione zostały bardziej wydajnymi - sześciotłoczkowymi.

Cena tak przygotowanego Mini Coopera S na razie nie została podana.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 77 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Arden | Mini | Cooper S | 40-lecie | rocznica | tuning

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij