auto motor i sport poleca:

680-konna Panamera!

Poleć ten artykuł:

Porsche Panamera Oakley Design Zobacz całą galerię

Anglicy oferują albo prosty zabieg w postaci modyfikacji map silnika i montażu sportowego, wykonanego z tytanowu układu wydechowego albo mocno ingerują w konstrukcję jednostki napędowej. W pierwszym przypadku z silnika Panamery wyciskają moc 580 koni mechanicznych, natomiast w drugim - 100 koni mechanicznych więcej.

Dodatkowo, dla wyróżnienia najnowszego z modeli Porsche, Oakley Design montuje w jego nadwoziu nowe elementy wykonane z włókna węglowego. W skład pakietu wchodzą m.in. tylny spoiler, nowy przedni spoiler oraz 20-calowe obręcze z lekkich stopów. Także dach został zmodyfikowany - miejsce metalowego zastąpił dach wykonany z włókien węglowych.

I jeszcze jedno. Inżynierowie Oakley Design odchudzili Porsche o 75 kg, co przy dodatkowych 180 koniach mechanicznych mocy obiecuje iście piorunujące osiągi. Takie ma już seryjna Panamera Turbo, przyspieszająca od 0 do 100 km/h w czasie 4,2 sekundy!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 746 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | Panamera | Turbo | tuning | Oakley Design

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij