Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

680-konna Panamera!

Porsche Panamera Oakley Design Porsche Panamera Oakley Design

Anglicy oferują albo prosty zabieg w postaci modyfikacji map silnika i montażu sportowego, wykonanego z tytanowu układu wydechowego albo mocno ingerują w konstrukcję jednostki napędowej. W pierwszym przypadku z silnika Panamery wyciskają moc 580 koni mechanicznych, natomiast w drugim - 100 koni mechanicznych więcej.

Dodatkowo, dla wyróżnienia najnowszego z modeli Porsche, Oakley Design montuje w jego nadwoziu nowe elementy wykonane z włókna węglowego. W skład pakietu wchodzą m.in. tylny spoiler, nowy przedni spoiler oraz 20-calowe obręcze z lekkich stopów. Także dach został zmodyfikowany - miejsce metalowego zastąpił dach wykonany z włókien węglowych.

I jeszcze jedno. Inżynierowie Oakley Design odchudzili Porsche o 75 kg, co przy dodatkowych 180 koniach mechanicznych mocy obiecuje iście piorunujące osiągi. Takie ma już seryjna Panamera Turbo, przyspieszająca od 0 do 100 km/h w czasie 4,2 sekundy!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 746 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Brytyjski tuner Oakley Design zaprezentował własną wizję Porsche Panamery. I przy okazji wzmocnił jego 4,8-litrowy silnik biturbo.
    auto motor i sport, 2009-09-01 08:47:49
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij