auto motor i sport poleca:

7-osobowy Qashqai

Poleć ten artykuł:

Nissan Qashqai+2 Zobacz całą galerię

Auto urosło o 21 cm - do 4,53 metra. Zyskało na tym głównie wnętrze, w którym teraz może podróżować nawet siedem osób oraz bagażnik, dysponujący o 90 litrów (500 litrów) większą pojemnością niż do tej pory.

Pod maską Qashqai+2 nic się nie zmieniło - paleta silników pozostała taka sama, jak w "zwykłej" wersji auta. W ofercie są cztery jednostki napędowe - dwie benzynowe i dwa turbodiesle. Ich moc waha się od 106 KM (1.5 dCi), poprzez 115 KM (1.6 16v), 140 KM (2.0 16v) i kończy na 150 KM, osiąganych przez najmocniejszego, dwulitrowego turbodiesla.

Silniki współpracują z pięcio- lub sześciobiegowymi mechanicznymi skrzyniami biegów albo z nowoczesną bezstopniową skrzynią typu CVT, w której kierowca ma możliwość ręcznego wymuszania zmiany przełożeń.

Qashqai+2 w odmianach z jednostkami 2-litrowymi może mieć napęd na cztery koła. Auto w sprzedaży pojawi się w październiku bieżącego roku.

Źródło: Samar

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Qashqai+2 | 7-osobowy

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij