auto motor i sport poleca:

720 KM pod maską BMW M3!

Poleć ten artykuł:

G-Power BMW M3 Tornado RS Zobacz całą galerię

Niemiecki tuner od dawna słynie ze zdolności do wyciągania niewiarygodnych osiągów z silników BMW. Niedawno z BMW M3 GTS zrobili 635-konnego potwora, teraz poszli jeszcze krok dalej. Zaprezentowali BMW M3 Tornado RS - z powiększoną o 15% pojemnością skokową silnika (z 4,0 do 4,6 litra) i doładowaniem mechanicznym, dzięki któremu osiągnięto moc 720 KM i 700 Nm momentu obrotowego. Tornado RS przyspiesza do setki w 3,7 sekundy, do dwóch w 9,7 sekundy, a kończy przyspieszać dopiero gdy na prędkościomierzu wskazana zostanie liczba 330.

M3 od G-Power dostała do tego dokładkę zderzaka i spoilery na klapę z włókna węglowego, 20-calowe felgi z lekkich stopów i nowy układ hamulcowy, z tarczami o średnicy 396 mm z przodu i 380 mm z tyłu, z sześcio- i czterotłoczkowymi zaciskami.

Ile kosztuje taka przyjemność? Producent nie podał pełnej specyfikacji, ale sama modyfikacja silnika wymaga położenia na stół minimum 35 tysięcy euro.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M3 | BMW M3 | G-Power

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij