auto motor i sport poleca:

A3 na szkicach

Poleć ten artykuł:

Audi A3 Zobacz całą galerię

Będzie to najmniejszy sedan w rodzinie Audi, sam producent opisuje go jako "czteromiejscowy, notchback sedan", co jest ciekawym zabiegiem słowotwórczym, biorąc pod uwagę, że zwykle nazwy "sedan" i "notchback" używane są zamiennie. Widocznie taka jest wizja marketingowców Audi.

Koncepcyjny notchback ma 444 cm długości, jest więc o ok. 15 cm dłuższy od obecnie sprzedawanego, pięciodrzwiowego brata. Przód zdaje się być bardziej agresywny, zgodnie z najnowszymi trendami stylistycznymi Audi i będzie wyposażony w światła wykonane w technologii LED. Nisko poprowadzona linia dachu płynnie przechodzi do tylnej klapy, sprawiając, że do auta równie dobrze można by zastosować określenie "czterodrzwiowe coupe", znane z Mercedesa CLS, czy Volkswagena Passata CC.

Audi planuje koncepcyjny egzemplarz wyposażyć w turbodoładowany, pięciocylindrowy silnik wyjęty z modelu TT-RS. Będzie miał 408 KM mocy, które trafią na wszystkie koła dzięki napędowi Quattro. Brzmi obiecująco, prawda?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 118 570 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | A3

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij