auto motor i sport poleca:

Acura Precision Concept - za chwilę na targach NAIAS Detroit 2016

Poleć ten artykuł:

Acura Precision Concept to tajemniczy koncept, który na razie owiany jest tajemnicą. Samochód ma pokazać światu jak będą wyglądały samochody Acury w przyszłości i być może również Hondy.

Acura Precision została opracowana w biurze projektowym Acury, ulokowanym w Kalifornii. Nowy koncept będzie pierwszą wizją nadchodzących modeli Acury. Zwłaszcza dotyczy to luksusowych sedanów. I faktycznie przedstawione zdjęcie pokazuje sedana z długą maską, z drzwiami pozbawionymi tradycyjnych klamek oraz atletycznie nakreślonymi nadkolami. Bardzo prawdopodobne, że tylna część samochodu będzie mocno nawiązywać do sedanów z linią aut coupe.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo nic więcej, ale pewne jest, że Acura Precision Concept pokaże nam na pewno detale, które w niedalekiej przyszłości pojawią się w takich modelach jak Acura ILX, TLX czy RLX. Ciekawe, czy macierzysty koncern Honda przeszczepi design do europejskich modeli?

 

Tagi: Acura | NAIAS | Detroit

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij