auto motor i sport poleca:

Adam Małysz ambasadorem MINI

Poleć ten artykuł:

W tym roku Adam Małysz zasiadł za kierownicę rajdowego MINI All4 Racing. W związku z tym, niemiecko-brytyjska marka postanowiła zacieśnić współpracę z mistrzem znad Wisły, mianując go ambasadorem marki.

Adam Małysz ambasadorem MINI w Polsce

Po wiadomości o odejściu Adama Małysza od skoków narciarskich i przejścia na motorsport, wielu sceptyków nie dawało mu wielkich szans w tej dziedzinie. A on radzi sobie całkiem nieźle. Pierwsze szlify robił za kierownicą Porsche Cayenne, później przesiadł się do Toyoty Hilux, a ostatnim pojazdem był niefortunny Buggy, który spłonął podczas tegorocznego rajdu Dakar.

Jestem pod wielkim wrażeniem potencjału gokartowej frajdy z jazdy, jaki drzemie we wszystkich modelach Mini. Każda przejażdżka jest oddzielną przygodą, w trakcie której z niecierpliwością czekam na kolejny zakręt – mówi Adam Małysz

Teraz przyszła pora na MINI All4 Racing, auto przygotowane przez niemiecką firmę X-Raid. Małysz za kierownicą rajdowego MINI wystartuje m.in. w pucharze FIA Cross Country Rally World Cup.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 77 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: nowe Mini | Adam Małysz

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij