Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Adam Małysz ambasadorem MINI

W tym roku Adam Małysz zasiadł za kierownicę rajdowego MINI All4 Racing. W związku z tym, niemiecko-brytyjska marka postanowiła zacieśnić współpracę z mistrzem znad Wisły, mianując go ambasadorem marki.

Adam Małysz ambasadorem MINI w Polsce

Po wiadomości o odejściu Adama Małysza od skoków narciarskich i przejścia na motorsport, wielu sceptyków nie dawało mu wielkich szans w tej dziedzinie. A on radzi sobie całkiem nieźle. Pierwsze szlify robił za kierownicą Porsche Cayenne, później przesiadł się do Toyoty Hilux, a ostatnim pojazdem był niefortunny Buggy, który spłonął podczas tegorocznego rajdu Dakar.

Jestem pod wielkim wrażeniem potencjału gokartowej frajdy z jazdy, jaki drzemie we wszystkich modelach Mini. Każda przejażdżka jest oddzielną przygodą, w trakcie której z niecierpliwością czekam na kolejny zakręt – mówi Adam Małysz

Teraz przyszła pora na MINI All4 Racing, auto przygotowane przez niemiecką firmę X-Raid. Małysz za kierownicą rajdowego MINI wystartuje m.in. w pucharze FIA Cross Country Rally World Cup.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Adama Małysza większość Polaków zna z jego wyczynów na skoczni narciarskiej, ale od momentu zdjęcia nart, skoczek przerzucił się na motorsport. Po tym, jak wybrał MINI jako swoją rajdówkę, stylowa marka postanowiła zawiązać z nim współpracę.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Adam-Malysz-ambasadorem-MINI,20042,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-24 12:49:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij