auto motor i sport poleca:

Alfa Romeo 4C: najpiękniejszy safety car na świecie

Poleć ten artykuł:

W ten weekend podczas FIM World Superbike Championship na Silverstone Alfa Romeo 4C zadebiutuje w roli samochodu bezpieczeństwa.

Model ten powstał specjalnie na cele "wyścigowe". Pod maską pracuje ten sam silnik co we wszystkich Alfach 4C – 1,75-litrowa jednostka o mocy 240 KM, która pozwala lekkiej Alfie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w czasie 4,5 sekundy.

Nadwozie Alfy Romeo 4C, która już w ten weekend wyjedzie na tor Silverstone, pokryte jest białym lakierem z czerwono-biało-zielonymi pasami biegnącymi przez całą jego długość.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 268 660 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Alfa Romeo | 4C | safety car | FIM | World Superbike Championship | samochód bezpieczeństwa

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (1)

Just Well Driven, 31 lipca 2013, 12:39

Co do AR 4C: byłem na premierze w Genewie i pomimo małych zmian stwierdzam, że wersja produkcyjna jest brzydsza. Kto wymyślił te czarne plastiki w przednich reflektorach?!  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- www.justwelldriven.com
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij